Dostawa Standard

49zł

do 31.03.2023, od 1500zł - 0zł

Dostawa Express

99zł

Wniesienie

99zł

Odbiór osobisty

0zł

Dostawa Standard

Obrazek samochodu

Tania forma dostawy. Zamówione meble zostaną dostarczone przez naszą firmę transportową. Przesyłka zostanie dostarczona w dniu i przedziale godzinowym o którym poinformujemy Cię SMS-em na etapie planowania wysyłki. Kurier dostarczy meble pod wskazany w zamówieniu adres. Rozładuje przesyłkę z samochodu. Nie ma obowiązku wniesienia przesyłki jeśli nie dokupiłeś usługi wniesienia

Dostawa Express

W tej formie dostawy meble jadą do Ciebie prosto z fabryki omijając magazyny pośrednie co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia, w niektórych przypadkach nawet do 48h!

Obrazek samochodu

Dostawa z wniesieniem

Obrazek         wnoszenia mebli

Wnosimy meble do pierwszego pomieszczenia w mieszkaniu lub domu. Dostawa z wniesieniem może opóźnić realizację zamówienia o kilka dni. Pamiętaj, aby przed złożeniem zamówienia sprawdzić, czy zamówione meble zmieszczą się w świetle drzwi. Kurierzy mają prawo odmówić zlecenia, jeżeli warunki w domu/mieszkaniu na to nie pozwolą. Wówczas zwrócimy Ci koszt za tę usługę. W niektórych przypadkach ta opcja może nie wyświetlać się w koszyku przy wybraniu opcji Dostawy Express.

Dostawa za granicę

Nasze meble możemy dostarczyć do większości krajów UE. Wycenę transportu wykonujemy indywidualnie. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres sklep@umebluje.pl ze wskazaniem dokładnego adresu dostawy oraz mebli.

Obrazek         samolutu
Masz pytania na temat dostawy ?

Napisz do nas dostawy@umebluje.pl lub zadzwoń do nas 799-350-849 wewn.3