Dostawa Standard

49zł *

* Przy zakupach powyżej 1500 zł dostawa gratis

Dostawa Express

79zł

Wniesienie

99zł

Odbiór osobisty

0zł

Dostawa Standard

Obrazek samochodu

Tania forma dostawy. Zamówione meble zostaną dostarczone przez naszą firmę transportową. Przesyłka zostanie dostarczona w dniu i przedziale godzinowym o którym poinformujemy Cię SMS-em na etapie planowania wysyłki. Kurier dostarczy meble pod wskazany w zamówieniu adres. Rozładuje przesyłkę z samochodu. Nie ma obowiązku wniesienia przesyłki jeśli nie dokupiłeś usługi wniesienia

Dostawa Express

W tej formie dostawy meble jadą do Ciebie prosto z fabryki omijając magazyny pośrednie co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia, w niektórych przypadkach nawet do 48h!

Obrazek samochodu

Dostawa z wniesieniem

Obrazek         wnoszenia mebli

Wnosimy meble do pierwszego pomieszczenia w mieszkaniu lub domu. Dostawa z wniesieniem może opóźnić realizację zamówienia o kilka dni. Pamiętaj, aby przed złożeniem zamówienia sprawdzić, czy zamówione meble zmieszczą się w świetle drzwi. Kurierzy mają prawo odmówić zlecenia, jeżeli warunki w domu/mieszkaniu na to nie pozwolą. Wówczas zwrócimy Ci koszt za tę usługę. W niektórych przypadkach ta opcja może nie wyświetlać się w koszyku przy wybraniu opcji Dostawy Express.

Dostawa za granicę

Nasze meble możemy dostarczyć do większości krajów UE. Wycenę transportu wykonujemy indywidualnie. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres sklep@umebluje.pl ze wskazaniem dokładnego adresu dostawy oraz mebli.

Obrazek         samolutu
Masz pytania na temat dostawy ?

Napisz do nas dostawy@umebluje.pl lub zadzwoń do nas 799-350-849 wewn.3