Materace piankowe

(30 produktów)
Filtruj według
Producenci
Cena
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Długość
Długość po rozłożeniu
Filtruj

Na wysokiej jakości materace piankowe decydują się osoby, którym zależy nie tylko na komforcie, ale i pełnowartościowym odpoczynku - bez rezygnacji przy tym z odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa podczas snu. Materace piankowe to ponadto świetna propozycja dla alergików. Przede wszystkim nie pochłaniają one oraz nie magazynują kurzu, który doprowadza do rozwój bakterii oraz szkodliwych alergenów. Jako internetowy sklep meblowy mamy przyjemność zaoferować miękkie oraz twarde materace piankowe takich marek jak Sembella, Materasso, Comfortella, czy też Halmar

Materace piankowe na każde łóżko 

Każdy piankowy materac należy dobierać zgodnie z własnymi wymaganiami - zarówno jeżeli chodzi o jego rozmiar, stopień twardości, czy też szczególne właściwości. Właśnie dlatego nasz internetowy sklep sprzedaje materace do spania piankowe zarówno na pojedyncze, jak i dwuosobowe łóżka:

Różne oblicza materacy piankowych 

Na początku warto zaznaczyć, że piankowe materace jednoosobowe (materac piankowy 80 x 200, 90 x 200, 120 x 200 cm), jak i dwuosobowe (materac piankowy do spania 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 cm) mogą być klasyczne, jak i posiadać udoskonalenia, które wpływają na ostateczny komfort użytkowania. Za przykład mogą posłużyć następujące materace:

  • antybakteryjny materac piankowy z lateksem - zapewnia on doskonałą wentylację, a przy tym świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała (nie gromadzi przy tym alergenów),
  • materac piankowy smart twist - posiada on dwie warstwy pianki o różnym stopniu twardości. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku dorastającej młodzieży. Materac piankowy jest za miękki albo za twardy? Wystarczy odwrócić go na drugą stronę!
  • materac piankowy z pianą termoelastyczną - pianka termoelastyczna dopasowuje się do każdej krzywizny ciała (bez względu na przyjętą pozycję). Zapobiega ona napięciom mięśni oraz bólom. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że materace piankowe termoelastyczne nie zawsze stanowią pierwszy wybór naszych klientów. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz inne modele, wykonane z mniej oczywistych materiałów. Jesteśmy pewni, że przykują one Twoją uwagę: