Lenart meble

Polski producent mebli Lenart wyposaża nasze domy już od 1992 roku - jako profesjonalny sklep nie mogliśmy go zatem pominąć w naszej ofercie. Dzięki zaprezentowanym w kategorii kolekcjom Lenart można wyposażyć zarówno pokój dzienny, stylową sypialnię oraz przytulny pokój dziecięcy. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę, ale i dostępność towarów. 

Lenart - nowoczesne meble na wyciągnięcie ręki 

Meble Lenart zawsze pozytywnie zaskakują naszych klientów. Wszystkie kolekcje od tego producenta są zaprojektowane w taki sposób, aby wpasowywać się w panujące trendy. Nie bez znaczenia są także funkcjonalne rozwiązania, takie jak półki podświetlone ledami, szuflady w łóżku, czy też podfrezowane rogi drzwiczek, będące kwintesencją minimalistycznych aranżacji. 

Półkotapczan Lenart to idealna propozycja do pokoju dziecięcego. Wystarczy do niego dopasować biurko, regał i wiszące szafki, aby stworzyć w pełni funkcjonalną strefę nauki dla swojego dziecka. Meble młodzieżowe Lenart to moduły o różnym wybarwieniu, dlatego też świetnie spiszą się w pokoju chłopca oraz dziewczynki. Dla rodziców proponujemy duże łóżka Lenart oraz szafy Lenart, w których znajdują się półki, szuflady oraz drążki na ubrania. 

Producent mebli Lenart - produkty dla dzieci i dorosłych

W naszym sklepie ceny mebli Lenart są bardzo atrakcyjne, a sama ilość modułów imponująca. Z pewnością jeżeli chodzi o meble młodzieżowe oraz meble dziecięce na wyróżnienie zasługuje:

  • łóżko w szafie Lenart - idealna propozycja do niewielkiego pomieszczenia,
  • narożniki Lenart - dzieci bardzo często korzystają z tego mebla w pokoju. To na nim najwygodniej odrabia się lekcje, rozmawia z przyjaciółmi, czy też gra w gry. 

Jako internetowy sklep meblowy prężnie się rozwijamy, dlatego też w naszej ofercie goszczą również inni producenci mebli. Mamy chociażby przyjemność polecić: