Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Meble do pokoju młodzieżowego

Amazon - meble do pokoju młodzieżowego

Arkina - meble do pokoju młodzieżowego

Angel - meble do pokoju młodzieżowego

Meble dostępne do wysyłki w 48h
*po potwierdzeniu stanów magazynowych

Imola - meble do pokoju młodzieżowego

Meet Me - meble do pokoju młodzieżowego

Balder - meble do pokoju młodzieżowego

Happy - meble do pokoju młodzieżowego

Story - meble do pokoju młodzieżowego

Laser - meble do pokoju młodzieżowego

Canmore - meble do pokoju młodzieżowego

Tecto - meble do pokoju młodzieżowego

Lilo - meble do pokoju młodzieżowego

Yeti - meble do pokoju młodzieżowego

Novi - meble do pokoju młodzieżowego

Nubi - meble do pokoju młodzieżowego

Gasparo - meble do pokoju młodzieżowego

Graphic - meble do pokoju młodzieżowego

Riva - meble do pokoju młodzieżowego

Marida - meble do pokoju młodzieżowego

Indiana - meble do pokoju młodzieżowego

Medanos - meble do pokoju młodzieżowego

Karet - meble do pokoju młodzieżowego

WOW - meble do pokoju młodzieżowego

Luca Juzi - meble do pokoju młodzieżowego

Malcolm - meble do pokoju młodzieżowego

Snow - meble do pokoju młodzieżowego

promocja

Namek - meble do pokoju młodzieżowego

Nepo - meble do pokoju młodzieżowego

Yoop - meble do pokoju młodzieżowego

Ringo - meble do pokoju młodzieżowego

Stanford - meble do pokoju młodzieżowego

Zele - meble do pokoju młodzieżowego

Pokój młodzieżowy nie jest łatwym pomieszczeniem pod kątem aranżacyjnym. Teoretycznie dziecko w wieku szkolnym ma te same potrzeby. Praktycznie oczekiwania młodego człowieka względem własnej przestrzeni często ewoluują. Meble do pokoju dziecięcego powinny umożliwić wygodny odpoczynek i codzienną naukę. Dla nastolatka ważne są również komfortowe warunki do cieszenia się wolnym czasem.

Prostota i nowoczesność

Do pokoju młodzieżowego raczej nie warto inwestować w komplety ciężkich, stylizowanych mebli. Mało który młody człowiek doceni ich stylistykę. Z pewnością przeszkodą będzie także brak możliwości swobodnego ustawiania poszczególnych elementów w innym niż dotychczasowe miejsce. Najlepiej sprawdzą się meble nowoczesne, minimalistyczne. Wyobraźnia nastolatka szybko podpowie, jak je zagospodarować, żeby wnętrze nie było nudne i banalne. Prostota mebli może być zestawiona z oryginalnymi połączeniami kolorystycznymi, czerwoną lub granatową kwadratową plamą na froncie szafy, lub komody. Świetnie sprawdzają się tutaj serie, w których projektanci czerpią inspiracje ze świata geometrii. Wyraziste otoczenie sprawia, że jego użytkownik łatwiej wyrazi swój gust zaproszonym rówieśnikom.

Funkcjonalne wnętrze

Meble do pokoju młodzieżowego to kilka elementów godnych uwagi. Wnętrze powinno się składać z pojemnej szafy, regału, biurka oraz łóżka. W małym pokoju najbardziej praktyczne łóżko to model pojedynczy lub rozkładana kanapa. Ta druga opcja daje możliwość korzystania z mebla podczas dnia w wersji siedzącej. Jeśli młody człowiek może liczyć na większą przestrzeń, szerokie łóżko będzie dla niego idealnym miejscem na odpoczynek. Najlepiej w wersji z dodatkowymi szufladami, które ukryją pościel w ciągu dnia. Funkcjonalne meble to takie, które zmieszczą wszystko to, co dla dorastającego człowieka jest ważne. Nie tylko ubrania i podręczniki, ale także książki, gazety, płyty, kolekcje ulubionych przedmiotów, a nawet instrumenty muzyczne. Pokój to przecież także miejsce na rozwijanie swoich pasji.

Zabawa formą

Młody człowiek jest bardzo przychylny wszelkim modyfikacjom. Zwłaszcza jeśli ma wpływ na ich kształt. Warto pokój młodzieżowy aranżować tak, aby w dowolnej chwili móc wprowadzić w nim nawet niewielkie zmiany. Ściany nie muszą mieć identycznego kształtu lub faktury. Jedną z nich mona pomalować na inny kolor lub pozostawić w wersji surowej. Wiele dekoracji ściennych jest nastawionych na chłonną ekstrawagancji młodzież. Dla nich również powinno znaleźć się miejsce nawet wówczas, gdy należy nieco poprzestawiać meble. Kolorowe, nietypowe ozdoby sprzyjają kształtowaniu się kreatywności i wyrabianiu własnego gustu. Wiele z tych poszukiwań to chwilowa moda, ale bez tego etapu edukacja dorastającego dziecka byłaby niepełna.

Kolekcje mebli dla młodzieży najczęściej są uniwersalne. Ich kolorystyka nie jest podzielona na barwy, bardziej kojarzone z chłopcem lub dziewczynką. To duży atut takich aranżacji, ponieważ poszczególne elementy wystroju mogą być wymieniane przez rodzeństwo bez względu na płeć.

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU