Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Meble do pokoju dziecka

Amazon - meble dla dziecka

Angel - meble dla dziecka

Meble dostępne do wysyłki w 48h
*po potwierdzeniu stanów magazynowych

Bumerang - meble dla dziecka

Jerry - meble dla dziecka

Luna - meble dla dziecka

Pok - meble dla dziecka

Happy - meble dla dziecka

Laser - meble dla dziecka

Canmore - meble dla dziecka

Lilo - meble dla dziecka

Ikar - meble dla dziecka

Yeti - meble dla dziecka

Colors - meble dla dziecka

Novi - meble dla dziecka

Nubi - meble dla dziecka

Hey - meble dla dziecka

Dreviso Baby - meble dla dziecka

Picolo - meble dla dziecka

Lace - meble dla dziecka

Riva - meble dla dziecka

Selene biały połysk - meble dla dziecka

Libelle - meble dla dziecka

Malakka - meble dla dziecka

Medanos - meble dla dziecka

WOW - meble dla dziecka

Luca Baby - meble dla dziecka

Luca Juzi - meble dla dziecka

Namek - meble dla dziecka

Winnie - meble dla dziecka

Yoop - meble dla dziecka

Princeton - meble dla dziecka

Stanford - meble dla dziecka

Timon - meble dla dziecka

Pokój dziecka to pomieszczenie, które często się zmienia. Jego wystrój jest dopasowany do wieku i zainteresować małego użytkownika. Maluch po opanowaniu sztuki chodzenia może korzystać z takich samych mebli jak dziecko starsze. Meble do pokoju dziecka muszą mieć solidne zabezpieczenie, trwałą konstrukcję i atesty, gwarantujące, że do ich produkcji użyto tworzyw nietoksycznych.

Łóżko na lata

Meble do pokoju dziecka najczęściej kupuje się pod rozmiar malucha. Z tego powodu często inwestuje się w łóżko pośrednie, pomiędzy meblem ze szczebelkami a modelem dłuższym. Trzylatek bez problemu może spać w pełnowymiarowym łóżku, które będzie mu towarzyszyło aż do dorosłości. Małemu dziecku najlepiej zaakcentować ten mebel pościelą z motywami z bajek lub kocykiem z ulubionym bohaterem. Z wiekiem pościel może zmieniać stylistykę aż do zupełnie neutralnej. Łóżko dla dziecka musi mieć solidną ramę i wytrzymały stelaż, który przetrwa wiele zabaw. Najlepsze modele mają dołączony materac w odpowiednim rozmiarze. Pozostałe meble, jak komoda, regały czy szafa zwykle służą wiele lat. Jeśli są w neutralnym kolorze, ich stylistyka nigdy nie wyjdzie z mody. Zmianę zainteresowań dziecka najlepiej akcentować dodatkami.

Strefa nauki

Decydując się na meble do pokoju dziecka, należy dobrze rozplanować przestrzeń pomieszczenia. Najważniejsza jest strefa odpoczynku, obok której powinna znaleźć się strefa do zabawy. Po kilku latach dochodzi strefa nauki, czyli biurko z krzesłem. Biurko powinno być dostosowane do wzrostu dziecka. Niektóre modele mają możliwość regulacji wysokości blatu roboczego. Przy tych, które mają blat na konkretnej wielkości, można postawić fotel z regulowaną wysokością siedziska. Ważne jest odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, ponieważ zapobiega to powstawaniu wad postawy. Jeśli w pokoju uczy się dwoje dzieci, dobrym pomysłem jest dwustronne biurko. Każda ze stron zapewnia identyczny komfort podczas użytkowania. Mebel posiada dodatkową ilość schowków oraz szuflad.

Pokój dla rodzeństwa

Proste, uniwersalne meble do pokoju dziecka mogą służyć również rodzeństwu. Przy większej ilości użytkowników jednego pokoju najlepiej sprawdzą się meble wielofunkcyjne, pojemne, a także lekkie optycznie. To także doskonały patent do małego pokoju, gdzie ograniczona przestrzeń musi być jak najlepiej wykorzystana. Dwójka dzieci doskonale odnajdzie się na piętrowym łóżku. W niektórych modelach ma ono dobudowany do boku regał na książki lub zabawki. Komunikacja pomiędzy piętrami odbywa się przy pomocy drabinki. Starsze i sprawniejsze ruchowo dziecko ląduje na górnej kondygnacji, młodsze na dolnej. Konstrukcja mebli piętrowych jest stabilna i każde piętro wytrzymuje obciążenie kilkudziesięciu kilogramów.

Meble do pokoju dziecka nie powinny zawierać elementów, które mogą stwarzać zagrożenie, jak lustro na froncie szafy czy powierzchnie szklane. Warto upewnić się, czy konkretny mebel ma staranne wykończenie i jest stabilny.

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU