Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Szynaka Meble meble sklep internetowy

Szynaka Meble to wyszukane wzornictwo i precyzyjnie wykonane detale. Grupa Meblowa Szynaka to firma wielopokoleniowa, która rozwinęła skrzydła nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym. Jej początki to niewielki zakład produkcyjny w Lubawie, założony przez Jana Szynakę. Przydomowy warsztat z czasem rozrósł się a obecnie bazą firmy jest sześć zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne i Pałac Mortęgi Hotel & SPA. Meble marki Szynaka są obecne na każdym kontynencie w ponad 50 krajach. Eksportują je również zagraniczni partnerzy, na przykład z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Rosji, Turcji, Japonii, czy Korei Południowej.

Firma specjalizuje się w meblach, wykonanych z litego drewna i forniru. Poszczególne kolekcje tworzone są z pasją i zaangażowaniem przez najlepszych projektantów. To między innymi propozycje do salonu, pokoju dziennego, gabinetu, jadalni, kuchni, sypialni a także pokoju dziecięcego. Oferta obejmuje aż 50 autorskich kolekcji, które można dopasować do dowolnych aranżacji. Każda z nich została wykonana z wyjątkową starannością. Co więcej, wszystkie proponowane produkty posiadają świadectwa zgodności, atesty i certyfikaty prawa polskiego jak i międzynarodowego.

Firma Szynaka tworzy meble, które współgrają ze współczesną modą. Dlatego cała oferta jest co roku starannie weryfikowana. Kolekcje są dopasowane do międzynarodowych trendów, dzięki czemu mogą zdobyć uznanie pod każdą szerokością geograficzną. Misją marki jest niezmiennie kreowania pięknego świata wokół siebie. Kolejne pokolenia jej twórców uważają, że piękno tkwi w każdym wnętrzu, trzeba tylko umiejętnie wydobyć jego potencjał. Dlatego meble Szynaka stanowią fuzję tego, co klient szuka, mariażu z nowoczesnością, najlepszych gatunków drewna, łączenia z metalem lub szkłem a także możliwości zainstalowania oświetlenia ledowego, eksponującego urodę mebli.

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU