Witryny

(673 produktów)
Filtruj według
Kategorie
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Kolorystyka
Styl
Kolorystyka frontów
więcej... mniej
Kolorystyka korpusu
więcej... mniej
Wykonanie frontów
Wykonanie korpusu
Ilość drzwi
Ilość szuflad
Materiał
Oświetlenie
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Witryna Grano GRNV02

Witryna Grano GRNV02

Cena 1 699 zł Cena podstawowa 1 789 zł -5,02%
szer: 93 gł: 38 wys: 195 cm
  • Dostępna wysyłka 48h
  • -5%
  • Dostawa i wniesienie gratis


Każdy salon wymaga wyrafinowanego dopełnienia poprzez wkomponowanie odpowiednich mebli. Witryna jest elementem, który mimo głównie względów estetycznych pełni funkcję praktycznego przechowywania. Ta kategoria mebli przełamuje monotonię i nadaje wysublimowanego efektu. Mimo utrzymania konwenansowego charakteru, witryny stały się innowacyjnym rozwiązaniem. Łączą w sobie możliwość eksponowania przedmiotów w części przeszklonej oraz ich funkcjonalne ukrycie w części zabudowanej lub w połączeniu z szufladą. Elementem dodanym jest oświetlenie, które akcentuje widoczne artykuły. Witryna więc może być zarówno barkiem jak i biblioteczką, a w każdym z tych rozwiązań doskonale zintensyfikuje pomieszczenie.

Budowa, wygląd

Tradycyjny mebel przez lata i zmieniające się trendy wciąż ewoluował. Od prostej formy, po subtelną, finezyjną aż to nowoczesnej i wyrafinowanej postaci. Witryny jako doceniony przez producentów element każdej kolekcji mebli, projektowany jest we wszystkich obowiązujących stylach. Nieodłącznym komponentem mebla jest szkło połączone z korpusem. Wygląd i kolor zastosowanego materiału daje ogromne pole manewru projektantom. Obecny rynek meblowy warunkują ściśle sprecyzowane potrzeby klienta, które oprócz standardu wysokiej jakości umożliwiają rozmaite łączenie stylistyki, metod i konwencji. Ponadto poza estetyką klienci mają do wyboru szeroką gamę wymiarów witryn. Dzięki temu bez względu na wielkość salonu możemy dobrać odpowiednią formę mebla.

Materiały i wykonanie

Jakość mebla uzależniona jest od zastosowanego materiału. Asortyment kształtowany jest przez podaż, którą natomiast modelują świadomi klienci. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość w użytkowaniu. Witryny możemy zakupić w wersji tańszej, a więc wykonanej z płyty laminowanej oraz fornirowanej. Nie należy traktować tego rozwiązania jako nie spełniające podstawowych kryteriów, gdyż dzięki tym materiałom uzyskujemy relatywnie solidny mebel w atrakcyjnej cenie. Wersją droższą są produkty wykonane z litego drewna bądź w połączeniu płyty laminowanej z drewnem. Jest to swoista inwestycja w perfekcyjnie stworzony mebel, który służyć będzie przez wiele lat.

Kształt

Producenci prześcigają się w udoskonalaniu swoich produktów. A standardy jakie narzucają nasze obecne wymagania powodują niebywałą staranność w wykonaniu. Ale nie jest to jedyne kryterium. Przecież oprócz rzetelnego i solidnego mebla szukamy konkretnej estetyki. Kształt witryn uwarunkowany jest od stylu. Wyróżniamy klasyczne bryły, w których de facto największym atutem jest prosta forma. Aczkolwiek klienci również ogromnym zainteresowaniem obdażyli nowoczesne wzornictwo. Te z kolei charakteryzuje się niejednolitym designem oraz łączeniem materiałów.

Producenci w naszym sklepie

To ogólnopolskie firmy, które od wielu lat zachwycają wieloaspektowym podejściem do tworzenia mebli. Pasja do piękna niewątpliwie skłoniła producentów do ciągłego podnoszenia jakości proponowanych produktów. Mamy przyjemność pracować z najlepszymi markami meblowymi w Polsce. MEBIN to firma doceniająca szlachetność drewna. PAGED to wciąż niekończące się pokłady inspiracji. Forte i Szynaka Meble to producenci nadal zaskakujący swoją pomysłowością. Helvetia Wieruszów nadaje nowoczesny ton w każdym wnętrzu. Zakor proponuje piękne meble dębowe. Producent mebli Matkowski jest wyznacznikiem wysokiej jakości. KLOSE to firma z wieloletnią tradycją.