Gala Collezione meble

Meble Gala Collezione to produkty najwyższej jakości wykonane przez producenta, mogącego pochwalić się kilkunastoma latami doświadczenia na rynku meblarskim. Jego ambicją jest tworzenie mebli nie tylko pięknych, ale również funkcjonalnych. Marka łączy w sobie wysoki poziom estetyczny i doskonałą jakość wykonania. Ponieważ postawiono na najlepsze rzemiosło, wszystkie cztery zakłady produkcyjne firmy znajdują się w regionie kujawsko-pomorskim. Miejscowości takie jak Lisi Ogon, Gniewkowo, Chełmn i Tuchola słyną bowiem z długoletnich tradycji meblarskich. Meble tapicerowane Gala Collezione są rozpoznawalne i cenione nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Znajdują one swoich nabywców w Bułgarii, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Czechach, na Litwie, Łotwie, Węgrzech w Izraelu, a nawet w Kanadzie.

Różnorodne propozycje od Gala Collezione

Wszystkie tapicerowane meble Gala Collezione, które trafiają do mieszkań i domów, różnią się między sobą. Bez wyjątku łączą one jednak w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wizualnie design. Dzięki nim można w komfortowy sposób wypocząć, nabrać sił do codziennych wyzwań, jak również cieszyć się bliskością rodziny. Różnorodność gustów i oczekiwań to największe wyzwanie, jakie stoi przed producentem mebli. Stąd wielość propozycji firmy, która wyraża się w poszczególnych kolekcjach. Jako jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju Gala Collezione realizuje własne, autorskie pomysły, które można dopasować do indywidualnych aranżacji. W jego ofercie są sofy, narożniki, kanapy narożne, fotele wypoczynkowe i dodatki do mebli. Wszystko zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, które łączą wysoki komfort z doskonałym efektem wizualnym.Takie właśnie są tapicerowane meble Gala Collezione, które oferuje nasz internetowy sklep meblowy.

Gala Collezione - gwarancja najwyższej jakości 

Poszczególne linie mebli są wykonane w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych. Ich ekskluzywność polega na starannym doborze dostawców - na przykład obicia skórzane pochodzą z najlepszych włoskich garbarni. Tkaniny produkowane są zgodnie z nowymi technologiami, dzięki czemu gwarantują trwałość, najwyższą estetykę oraz łatwość czyszczenia. Kanapa i sofa od Gala Collezione to propozycja z górnej półki. Docenią je zwłaszcza indywidualiści, którzy lubią podkreślić swoje wnętrza niebanalnymi meblami. Przeglądając naszą ofertę warto również zwrócić swoją uwagę na meble Forte oraz meble MP Nidzicia