Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Gala Collezione meble sklep internetowy

Gala Collezione to kilkanaście lat doświadczenia na rynku meblarskim. Ambicją jej twórców było stworzenie mebli nie tylko pięknych, ale również funkcjonalnych. Marka łączy w sobie wysoki poziom estetyczny i doskonałą jakość wykonania. Ponieważ postawiono na najlepsze rzemiosło, wszystkie cztery zakłady produkcyjne firmy znajdują się w regionie kujawsko-pomorskim. Miejscowości takie jak Lisi Ogon, Gniewkowo, Chełmn i Tuchola słyną bowiem z długoletnich tradycji meblarskich. Marka jest już rozpoznawalna i ceniona, nie tylko w kraju, ale także za granicą. Meble znajdują swoich nabywców w Bułgarii, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Czechach, na Litwie, Łotwie, Węgrzech w Izraelu a nawet w Kanadzie.

Mieszkania i domy, do których trafiają meble Gala Collezione są różne. Łączy je chęć stworzenia miejsca, w którym można wypocząć i nabrać sił do codziennych wyzwań, jak również cieszyć się bliskością rodziny. Różnorodność gustów i oczekiwań to największe wyzwanie, jakie stoi przed producentem mebli. Stąd wielość propozycji firmy, która wyraża się w poszczególnych kolekcjach. Jako jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju Gala Collezione realizuje własne, autorskie pomysły, które można dopasować do indywidualnych aranżacji. W jej ofercie są sofy, narożniki, kanapy narożne, fotele wypoczynkowe i dodatki do mebli. Wszystko zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, które łączą wysoki komfort z doskonałym efektem wizualnym.

Poszczególne linie mebli są wykonane w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych. Ich ekskluzywność polega na starannym doborze dostawców - na przykład obicia skórzane pochodzą z najlepszych włoskich garbarni. Tkaniny produkowane są zgodnie z nowymi technologiami, dzięki czemu gwarantują trwałość, najwyższą estetykę oraz łatwość czyszczenia. Meble Gala Collezione to propozycja z górnej półki. Docenią je zwłaszcza indywidualiści, którzy lubią podkreślić swoje wnętrza niebanalnymi meblami.

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU