Narożniki

(430 produktów)
Filtruj według
Kategorie
Cena
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Kolor tapicerki
Funkcja spania
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj funkcji spania
Pojemnik na pościel
Wysokie nóżki
Styl
Wypełnienie siedziska
Wypełnienie oparcia
więcej... mniej
Zagłówek
Funkcja Relaks
Filtruj

Bezsprzecznie najważniejszym miejscem w każdym salonie jest mebel wypoczynkowy. Wybierając nowoczesny narożnik ze sklepu internetowego decydujemy się na najlepszy z możliwych wariantów. Dlaczego? Ponieważ to mebel nad wyraz funkcjonalny. Jest on idealny na rodzinne popołudnia, kiedy wszyscy wspólnie spędzamy czas. Ponadto rewelacyjnie spisuje się on podczas niezapowiedzianych wizyt znajomych - zapewnia dużo powierzchni do siedzenia oraz spania. Narożnik wypoczynkowy to również znakomity wybór na samotne wieczory, kiedy wygodnie kładziemy się z książką. Niezaprzeczalnie sprawdzi się on w każdej sytuacji.

Budowa i wygląd modnych narożników

Jeżeli chodzi o nowoczesne narożniki, to tu ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, stworzyli wielowymiarowe rozwiązania. Istnieją kolekcje mebli wypoczynkowych o ustalonej i dedykowanej budowie oraz wymiarach. Pragnąc stworzyć swój własny, unikalny i ekskluzywny narożnik z dostępnych w danej kolekcji elementów, możemy indywidualnie zaprojektować mebel. Jedyne o czym należy pamiętać to warunki, które ustalił nasz internetowy sklep meblowy. O ile potencjał wolnej powierzchni jest duży, o tyle daje nam to szansę na konkretny wymiar narożnika.

Narożniki - materiały z których są wykonane 

Nie można lekceważyć tego aspektu. Użyte do produkcji narożników z naszego sklepu internetowego materiały są jednym z elementów, który najbardziej podatny jest na eksploatację. Dlatego warto się nad nim pochylić, wybierając pomiędzy tkaninami a skórami naturalnymi. To ważne na co się zdecydujemy. Jeśli jesteśmy entuzjastami ponadczasowej elegancji, to należałoby zastanowić się nad wariantem skóry, która jako naturalny surowiec fenomenalnie zachowuje się na meblach. Pamiętajmy, że o skórę trzeba jednak dbać. Jej czyszczenie i konserwację przeprowadza się przy użyciu odpowiednich preparatów. Aby stworzyć urokliwe oraz przytulne wnętrze warto rozważyć obicie materiałowe. I tu stajemy przed ogromnym wyborem różnorodnych tkanin. Producenci proponują zasadniczo dwie ich grupy: w standardzie podstawowym oraz w technologii aquaclean. Pierwsza z kategorii to tradycyjne materiały. Druga grupa natomiast charakteryzuje się warstwą molekularną, która pokrywa włókna tkaniny. Technika ta uniemożliwia przenikanie brudu w głąb materiału. Tkaniny aquaclean są bardzo praktyczne, gdyż do ich czyszczenia używa się jedynie wilgotnej ściereczki lub czystej wody. Adekwatnie do jakości materiału te w technologii aquaclean są droższe. Wytapicerowane nimi nowoczesne narożniki wypoczynkowe sprawdzą się na przestrzeni wielu lat.

Kształt narożników ma znaczenie

Kształty warunkują nasze oczekiwania i możliwości lokalowe. Standardowym wariantem jest układ w kształcie litery L. Tego typu wygodne narożniki do salonu z funkcją spania oraz otomaną, w której stosuje się skrzynie jako pojemnik, są bardzo praktyczne. Ich układu nie można dowolnie zmieniać. Określenie strony narożnika decyduje o jego ostatecznym wyglądzie i funkcjonalności. Coraz większą popularnością cieszą się również duże narożniki w kształcie litery U. Kolekcje, w których tworzymy indywidualne układy, pozwalają na precyzyjne zsynchronizowanie z wnętrzem salonu. 

Producenci narożników w naszym sklepie

Mistrzowskie meble tworzą jedynie pasjonaci prawdziwego komfortu i wysublimowanej estetyki. Funkcjonalne, a jednocześnie wypoczynkowe narożniki w naszym sklepie internetowym pochodzą od renomowanych na polskim rynku producentów, takich jak: Galla Collezione, Etap-Sofa, Meblomak oraz VERO. Każda z tych firm zasługuje na miano najwyższej jakości. Jeżeli chcesz nabyć efektowne nowoczesne meble do swojego salonu, to koniecznie sprawdź nasze stoły, które będą świetnym dopełnieniem oferowanych przez nas małych, jak i dużych narożników.

Sprawdź też: