Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Forte meble sklep internetowy

Meble Forte to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Firma funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat. Słynie z funkcjonalnych, modnych i estetycznie wykonanych mebli do wnętrz, które tworzą zarówno polscy, jak i zagraniczni projektanci. Właściciel marki stworzył ją kupując Fabrykę Mebli w Ostrowi Mazowieckiej. Zmienił upadający zakład w jedną z najnowocześniejszych firm meblarskich w Europie. Obecnie Forte to cztery nowoczesne zakłady produkcyjne w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce. Firma może się poszczycić współpracą z ponad 4500 firm w 40 krajach.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych rzemieślników firma stawia również na najnowsze technologie. Dba o stałą modernizację swoich parków maszynowych, wdraża także najnowsze systemy informatyczne. Dzięki temu każdego roku do oferty wprowadzanych jest około 1500 nowych propozycji. Z bogatej kolekcji można znaleźć propozycje do takich pomieszczeń, jak pokój dzienny, jadalnia, sypialnia, pokój młodzieżowy, gabinet, przedpokój, kuchnia. To nie koniec oferty, ponieważ sklep Forte oferuje również wiele dodatków do wnętrz, jak ramki, obrazy, ceramika, lampy, tekstylia. Dzięki tej nieprzebranej ilości pomysłów na unikalną aranżację wnętrz, łatwiej skomponować wymarzone cztery kąty. Co więcej, detale na tyle pasują do kolekcji, że można się pokusić o stworzenie wnętrza według własnego gustu, bez konieczności korzystania z pomocy fachowca.

Forte to nie tylko solidne rzemiosło, ale również wzornictwo, dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych. Oferta co roku jest starannie weryfikowana pod kątem gustu klientów. Producent swobodnie żongluje stylistyką i technologiami. Wśród propozycji nie brak minimalistycznych kształtów z ozdobnymi aplikacjami, czy też ryflowaniami, które proponują najnowsze światowe trendy. Wszystko to sprawia, że Meble Forte mogą stać się elegancką wizytówką zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych.

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU