Meble Black Red White

Meble Bergen - klasyka w nowoczesnym ujęciu

Meble Bergen marki Black Red White to propozycja idealna do klasycznie urządzonego wnętrza. Naturalny kolor drewna i stylowe formy połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi są strzałem w dziesiątkę! Na kolekcję Bergen składają się meble stworzone z myślą o wyposażeniu salonu i sypialni. Część z nich nadaje się także do wykorzystania w jadalni. Na 14 elementów serii składają się komody, witryny, szafy, a także łóżka i stoły to najważniejsze z nich. Producent oferuje także dopasowane krzesła, półki, mniejsze szafki, czy nadstawki. Pozwala to zachować spójny styl w kilku pomieszczeniach, wprowadzając do mieszkania ład i harmonię. Wysoka jakość wykonania i systemy udogodnień zastosowane w meblach Bergen wpływają na ogólny komfort ich użytkowania.

Zachwycająca oryginalność designu od BRW

Nietuzinkowe meble Bergen przykuwają wzrok oryginalnym wzornictwem. Na szczególną uwagę zasługują ozdobne wycięcia w ich bocznej i frontowej części. Jest to element w największym stopniu odróżniający proste bryły od innych kolekcji marki. Atrakcyjnym dopełnieniem całości są wyrafinowane, wysokie nóżki. Ich wyjątkowy kształt idzie w parze z nieprzeciętną stabilnością mebli. Przy okazji zwiększa wysokość mebli i nadaje im wrażenia lekkości. Kolekcja Bergen zachwyca też kolorystyką. Odcień modrzewia sibiu jasnego elegancko wpasuje się do aranżacji utrzymanej w dowolnej tonacji. Gustownie połączy się zarówno z jasną, jak i ciemną barwą ścian oraz innych elementów wyposażenia. Naturalny deseń mebli ciekawie prezentuje się w klasycznych wnętrzach, ale może też stanowić stylową odmianę w aranżacjach bardziej modernistycznych.

Komfort i zadowolenie każdego dnia

Decydując się na meble Bergen, można mieć pewność, że pozostaną stylowym wyposażeniem na długi czas. Ich prosty design doskonale celuje w ponadczasowe trendy, a zastosowane w nich rozwiązania konstrukcyjne decydują o nieprzeciętnej trwałości każdego elementu. Funkcjonalność mebli przekłada się na wyjątkowy komfort codziennego użytkowania. Wszystkie produkty w kolekcji są wyposażone w system samodomykania. Zarówno trwałe zawiasy w drzwiczkach, jak i wysokiej jakości prowadnice w szufladach pozwalają uniknąć trzaskania. Nie ma więc obaw o uszkodzenie ich podczas zamykania. Co więcej, nawet w pośpiechu można mieć pewność, że zostaną zamknięte. Wygodę otwierania zapewniają natomiast metalowe uchwyty, które zostały precyzyjnie dopasowane do ciepłego, drewnianego odcienia płyt tworzących fronty i boki mebli.