Szafki

(532 produktów)
Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Szerokość
cm cm
Cena
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Długość
cm cm
Styl
Filtruj

W każdym domu małe oraz duże szafki odgrywają istotną rolę w organizacji przestrzeni. Są to meble, których nie da się zastąpić, dlatego też warto zadbać o to, aby były jak najlepszej jakości. Nasz internetowy sklep meblowy poleca produkty od docenianych na polskim i zagranicznym rynku producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że stojące i wiszące szafki wykonane są z wytrzymałych materiałów oraz systemów, zapewniających bezawaryjne działanie.

Szafki w wielu odsłonach

Wybierając szafki na buty, ubrania, czy też inne drobiazgi, należy kierować się ich rozmiarem (powinny się one swobodnie otwierać), a także designem. Ten drugi aspekt jest niezwykle istotny, gdyż wpływa na ogólny odbiór całej aranżacji. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się:

  • nowoczesne szafki na buty lub ubrania w minimalistycznej odsłonie. Zazwyczaj ich fronty są gładkie a konstrukcja prosta, zapewniająca maksimum miejsca do przechowywania. Wybierać można pomiędzy modelami o różnych odcieniach. Nie brakuje propozycji monochromatycznych, jak i łączących kilka kolorów,
  • szafki do pokoju loftowe - z ich pomocą można stworzyć przytulną aranżację. Chłód czarnych, metalowych elementów przełamywany jest ciepłym drewnem, co optycznie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Takie szafki drewniane powinny współgrać z resztą otoczenia. Ustawić warto koło nich meble w takiej samej odsłonie, np.: meble RTV, meblościanki, czy też regały wiszące,
  • pojemne szafki na buty i ubrania zaprojektowane w duchu glamour - dzięki nim każde wnętrze nabierze blasku. Ich znakiem rozpoznawczym jest wysoki połysk, ozdobne nóżki oraz gałki o ciekawych kształtach i wzorach.

Inną kategorię produktów stanowią szafki łazienkowe. Można je zakupić osobno, jak i zdecydować się na meble łazienkowe w komplecie. Szafy łazienkowe to świetne miejsce do przechowywania kosmetyków, czy też ręczników. Szafka łazienkowa wisząca to również sprawdzone miejsce do chowania środków czystości, które będą niedostępne dla dzieci. Dzięki jasnym frontom pomieszczenie optycznie się powiększy i będzie się wyróżniać.

Szafki stojące i wiszące dla każdego

Kolejną, rozbudowaną przez nas grupę produktów, stanowią szafki młodzieżowe dedykowane dla starszych i młodszych dzieci. W naszym asortymencie posiadamy modele z wieloma półkami oraz głębokimi szufladami, które pomieszczą książki, zeszyty oraz inne materiały naukowe. Z pewnością będą one często wykorzystywane i pomogą zapanować nad porządkiem w pokoju. Szafka wisząca do pokoju pozwoli na lepsze zagospodarowanie przestrzeni na niewielkim metrażu.

Bardzo funkcjonalna jest również wąska szafka do przedpokoju. Można ją wykorzystać do przechowywania obuwia, ale i różnych elementów garderoby, np. rękawiczek, szalików itd. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się także inne, równie praktyczne meble stylowe. W naszym sklepie zapewniamy atrakcyjne ceny oraz częste promocje, dzięki czemu można wybrać wymarzone meble.