Filtruj

Szerokość

54 300

Wysokość

65 193

Głębokość

39 150

Cena

259 4019

Kolorystyka

Styl

więcej... mniej

Wykonanie blatu

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Nie ma co do tego wątpliwości - biurka młodzieżowe to meble, których w żaden sposób nie da się zastąpić. Przy nich nastolatkowie odrabiają lekcje, uczą się, korzystają z laptopa, czy też doskonalą swoje pasje. Obowiązkiem rodzica jest zatem zainwestować w odpowiednie, wystarczająco duże biurko młodzieżowe. Idealne modele znajdują się w tej kategorii. 

Funkcjonalne biurka młodzieżowe 

Przede wszystkim biurka dla nastolatków powinny być funkcjonalne, aby zaspokoić wszystkie potrzeby wymagającego ucznia. Jako internetowy sklep meblowy polecamy zatem biurka młodzieżowe nowoczesne z nadstawką, szufladami i licznymi szafkami, w których można przechowywać podręczniki, zeszyty, jak i pomoce naukowe. W przypadku niewielkich wnętrz świetnie spiszą się małe, narożne biurka młodzieżowe, które nie zajmują dużo miejsca. 

Fajne biurka młodzieżowe to również takie, które mają ciekawy design oraz kolor. Dużą popularnością cieszą się np. modele białe, szare oraz czarne. Wystarczy spasować z nimi meble stylowe, aby stworzyć przytulną i modną aranżację.

Biurka młodzieżowe i nie tylko 

Biurka dla młodzieży (dla chłopca i dziewczynki) warto wybierać z przyszłym użytkownikiem, który sam doskonale wie, czego najbardziej wymaga od tego mebla. Przy tak rozbudowanej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie! Oczywiście biurko do pokoju młodzieżowego zaprojektowane jest w taki sposób, aby wielkością odpowiadać posturze nastolatka. Innym klientom polecamy:

Jako sklep oferujemy biurka w wielu odsłonach designerskich. Głównie w ofercie królują modele nowoczesne i minimalistyczne, jednak miłośnicy klasyki i stylu glamour również znajdą coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą - jest w czym wybierać.