Filtruj

Szerokość

54 cm 155 cm

Wysokość

65 cm 92 cm

Głębokość

39 cm 125 cm

Długość

120 cm 120 cm

Cena

255 950

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Kolorystyka blatu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Wykonanie blatu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Nie ma co do tego wątpliwości - biurka młodzieżowe to meble, których w żaden sposób nie da się zastąpić. Przy nich nastolatkowie odrabiają lekcje, uczą się, korzystają z laptopa, czy też doskonalą swoje pasje. Obowiązkiem rodzica jest zatem zainwestować w odpowiednie, wystarczająco duże biurko młodzieżowe. Idealne modele znajdują się w tej kategorii. 

Funkcjonalne biurka młodzieżowe 

Przede wszystkim biurka dla nastolatków powinny być funkcjonalne, aby zaspokoić wszystkie potrzeby wymagającego ucznia. Jako internetowy sklep meblowy polecamy zatem biurka młodzieżowe nowoczesne z nadstawką, szufladami i licznymi szafkami, w których można przechowywać podręczniki, zeszyty, jak i pomoce naukowe. W przypadku niewielkich wnętrz świetnie spiszą się małe, narożne biurka młodzieżowe, które nie zajmują dużo miejsca. 

Fajne biurka młodzieżowe to również takie, które mają ciekawy design oraz kolor. Dużą popularnością cieszą się np. modele białe, szare oraz czarne. Wystarczy spasować z nimi meble stylowe, aby stworzyć przytulną i modną aranżację.

Biurka młodzieżowe i nie tylko 

Biurka dla młodzieży (dla chłopca i dziewczynki) warto wybierać z przyszłym użytkownikiem, który sam doskonale wie, czego najbardziej wymaga od tego mebla. Przy tak rozbudowanej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie! Oczywiście biurko do pokoju młodzieżowego zaprojektowane jest w taki sposób, aby wielkością odpowiadać posturze nastolatka. Innym klientom polecamy:

Jako sklep oferujemy biurka w wielu odsłonach designerskich. Głównie w ofercie królują modele nowoczesne i minimalistyczne, jednak miłośnicy klasyki i stylu glamour również znajdą coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą - jest w czym wybierać.