Filtruj

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Bez wątpienia materace 80x200 to produkty, które należy wybierać i kupować z należytą starannością. Każdy przecież wie, jak ogromną rolę w życiu człowieka odgrywa spokojny i komfortowy sen. Odpowiednia ilość snu to jednak nie wszystko – warto również zadbać o wygodny i elastyczny materac piankowy 80x200 lub zdecydować się na model sprężynowy, czy też lateksowym. Jako internetowy sklep meblowy zapewniamy materace, dzięki którym można wypocząć i zregenerować siły przed kolejnymi wyzwaniami, czekającymi na nas w życiu codziennym. Współczesny rynek oferuje klientom wiele praktycznych rozwiązań, w tym materace 80x200 twarde lub miękkie, określane mianem medycznych. Jeżeli szukasz materacy do innych ram łóżka, to oferujemy również:

materace 160x200,

materace 120x200,

materace 180x200,

materace 200x200,

materace 70x200.

Asortyment dostępny na stronie umebluje.pl obejmuje także wiele funkcjonalnych materacy 80x200 łóżek jednoosobowych, różniących się między sobą stopniem twardości, jak i właściwościami. Każdy z nich to najwyższej jakości produkt.

Materac 80x200 niejedno ma imię, czyli jaki model wybrać

Szukasz sprężynowego, lateksowego, antyalergicznego, a może piankowego materaca 80x200 do sypialni lub pokoju nastolatka? Wśród domowników znajdują się osoby starsze lub cierpiące na problemy z kręgosłupem? W naszym sklepie znajdziesz wiele wygodnych materacy 80x200, pochodzących z kolekcji znanych producentów, takich jak na przykład Sembella. Każdy z zaprezentowanych modeli został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, które nie tylko zapewniają wygodę podczas snu, ale też doskonale przepuszczają powietrze, zapewniając tym samym odpowiednią cyrkulację - nawet podczas panujących latem wysokich temperatur.

Pełen asortyment obejmuje m.in.: dzianinowe materace z wkładem lateksowym o różnych stopniach twardości, materace 80x200 sprężynowe wielokieszeniowe wypełnione włókniną klimatyzującą oraz materace piankowe 80x200 wykonane z trzech różnych rodzajów pianki Bultex®. Ogromną popularnością cieszą się również modele wyposażone w zdejmowany pokrowiec, które możesz w dowolnym momencie zdjąć i uprać w pralce – takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w wielu miejscach, np. w pokoju dziecięcym. Dużym zainteresowaniem cieszy się także cienki materac nawierzchniowy 80x200.

Materace 80x200 do zadań specjalnych

Wybierając miękki lub twardy materac 80x200 można się również kierować jego właściwościami. Coraz więcej osób, nie tylko tych dorosłych, cierpi na różnego rodzaju alergie. Wiele z nich związanych jest z pojawiającymi się w mieszkaniu mikroorganizmami, takimi jak roztocza czy grzybnie. W takiej sytuacji dobrze jest zadbać o odpowiednią higienę przedmiotów codziennego użytku oraz pomyśleć o materacu antyalergicznym 80x200, wykonanym ze specjalnych materiałów.

W ofercie naszego sklepu nie brakuje propozycji dedykowanych alergikom i osobom cierpiącym na astmę – wśród nich znajdziesz też materace o wymiarach 80 x 200 cm, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku osób starszych, jak i małych dzieci. Każdy z nich, poza oryginalną gwarancją producenta, posiada również specjalistyczny atest. W praktyce oznacza to, że prezentowane przez nas lateksowe, sprężynowe, czy też piankowe materace 80x200 spełniają wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa.