Nowoczesne szafy przesuwne

(119 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Kolorystyka
Ilość kolorów
Styl
Wykonanie frontów
Wykonanie korpusu
Materiał
Kolorystyka frontów
więcej... mniej
Kolorystyka korpusu
więcej... mniej
Ilość drzwi
Oświetlenie
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Nowoczesne szafy przesuwne świetnie sprawdzają się w dużych pomieszczeniach, co ma związek z ich znaczącymi wymiarami. Zazwyczaj są one w stanie pomieścić mnóstwo ubrań i licznych przedmiotów, takich jak torby, czy też buty. Większość oferowanych przez nasz internetowy sklep meblowy szaf rozsuwanych została wyposażona w lustro pozwalające na optyczne powiększenie i rozjaśnienie całego pomieszczenia. Tego typu rozwiązania sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale także w tych nieco bardziej klasycznych. W umebluje.pl znajdziesz różnorodne szafy na ubrania, co pozwoli Ci na wybranie modelu dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Szafy przesuwne - wysoka jakość i elegancja

 

Ubraniowe szafy przesuwne, wchodzące w skład aktualnego asortymentu naszego sklepu, zostały wykonane z materiałów takich jak: prawdziwe drewno, czy też płyta laminowana. Większość z nich to szafy z lustrem, które są w stanie optycznie powiększyć każde pomieszczenie. Podczas procesu produkcji tych wyjątkowych mebli zadbano o najmniejsze szczegóły. Figurujące w naszym asortymencie szafy przesuwne nie posiadają jakichkolwiek wad w postaci krzywo połączonych elementów, czy też niewłaściwie działających mechanizmów, odpowiadających za poprawne działanie drzwi. Dzięki temu nasze duże szafy przesuwne będą Ci niezawodnie służyć przez naprawdę długi czas, co jest szczególnie istotne dla osób, ceniących ekonomiczne rozwiązania.

verenice-szafa-ubraniowa-ribs13411.jpg

 

Szafy rozsuwane - wysoka funkcjonalność w Twoim wnętrzu

 

Niezaprzeczalnie szafy suwane są niezwykle funkcjonalne ze względu na dużą ilość miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. W zależności od wybranego modelu, w ich wnętrzu możesz znaleźć zarówno liczne półki, jak i wieszaki, pozwalające na powieszenie ubrań. Niektóre z nich posiadają również duże przestrzenie, w których  bez problemu da się umieścić walizkę, jak i inne większe obiekty. Dodatkowo większość z oferowanych szaf przesuwnych może pełnić funkcję lustra, które zawsze jest przydatne podczas poprawiania makijażu, czy wybierania stylizacji na dany dzień. Mebel tego typu ustawiony we wnęce jest również w stanie wtopić się w otoczenie, pozostawiając złudzenie, że w pokoju jest znacznie więcej miejsca, niż wskazuje na to metraż.

 

Szeroki wybór tanich szaf przesuwnych

 

W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz liczne szafy przesuwne, różniące się od siebie pod względem koloru, lustra, ułożenia półek i wieszaków, zastosowanych do produkcji materiałów, wymiarów czy ogólnego designu. Niektóre modele nie posiadają na przykład przestrzeni z drążkiem, gdzie można wieszać ubrania. Dzięki tak dużej różnorodności jesteś w stanie wybrać model, który idealnie nada się do Twojego mieszkania! Oprócz nowoczesnych szaf przesuwnych możesz zdecydować się na funkcjonalne szafy narożne lub przygotowane z myślą o najmłodszych szafy dla dzieci.  

Długa lista ofert pozwala na idealne dostosowanie mebla do Twoich potrzeb i preferencji. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno bardzo minimalistyczne szafy przesuwne w kolorze białym bez żadnych ozdobników, jak i nieco bardziej designerskie wersje wykonane z prawdziwego drewna, połączonego z białą lub czarną płytą, a niekiedy nawet z lustrami.