Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Fotele uszaki

Wyświetlamy:  1 - 27 z 27 mebli z działu Fotele uszaki
Szybka wysyłka! Promocja Voss Fotel uszak NAJTANIEJ OKAZJA 87cm

Voss Fotel uszak NAJTANIEJ OKAZJA 87cm

1 462 zł1 139 zł

Promocja Lizbona Fotel

Lizbona Fotel

1 454 zł1 309 zł

Promocja Nicea Fotel

Nicea Fotel

1 372 zł1 235 zł

Promocja Henry Fotel 91cm

Henry Fotel 91cm

1 710 zł1 539 zł

Promocja Arno Fotel 87cm

Arno Fotel 87cm

1 085 zł977 zł

Promocja Voss Fotel 87cm

Voss Fotel 87cm

1 949 zł1 754 zł

Promocja Zing II fotel uszak

Zing II fotel uszak

1 890 zł1 701 zł

Promocja Neo II fotel

Neo II fotel

1 890 zł1 701 zł

Promocja Grande fotel obrotowy

Grande fotel obrotowy

1 959 zł1 763 zł

Promocja Lund fotel

Lund fotel

1 097 zł987 zł

Komfortowo urządzone wnętrze to gwarancja, że do własnych czterech ścian wraca się z przyjemnością. Zwykle poszczególne pokoje urządza się pod kątem wszystkich domowników. Jednak warto postawić na element, z którego będzie się częściej korzystać. Za najwygodniejsze uchodzą fotele. Można w nich odpocząć lub zatopić się w przyjemną lekturę. Doskonałą alternatywą dla dużych, masywnych modeli są fotele uszaki.

Fotel z tradycją

Wygląd fotela uszaka nie sugeruje długiej historii tego mebla. Jednak nowoczesne siedzisko i wysokie oparcie tylko pozornie sprawia wrażenie nowoczesnego wynalazku. Fotel typu uszak uchodził za mebel kobiecy. Jego charakterystyczny kształt miał chronić górną, mniej osłoniętą część ciała przed przeciągami. Był częstym elementem wyposażenia mieszkań w kamienicach, jak również dworkach. Niektórzy podają, że zamysł projektu tego mebla pochodzi z dworu Ludwika XIV. Masywny i komfortowy fotel stanowił synonim luksusu, posiadały go elity rządzące. Nieco królewskie oparcie kojarzono z tronem, co dodatkowo podkreślało powagę osoby, która zasiadła w fotelu. Fotel uszak ewoluował. Współczesne modele również charakteryzuje wysokie oparcie. Jego design jest dowodem na to, że dobre pomysły nigdy się nie starzeją.

Komfort i wygoda

Fotele uszaki wyróżniają się doskonale wyprofilowanym kształtem. Nawet cięższe modele sprawiają wrażenie lżejszych niż w rzeczywistości, ponieważ zwykle wspierają się na cienkich nóżkach. Zwolennicy uszaków wskazują na zupełnie nowy wymiar przyjemności, jakie daje mebel. Jego główne atuty to odpowiednio wyprofilowane siedzisko, duży zagłówek i wygodne podłokietniki. Dzięki nim odpoczywa każda część ciała. Fotel szybko staje się ulubionym meblem. Wędruje do osobnego kąta po to, aby dać wytchnienie domownikom po wielu godzinach pracy lub nauki. Świetnie wpisuje się stylistycznie w nowoczesny i bardziej klasyczny styl. Może stać się częścią salonu, sypialni oraz gabinetu. W wersji najwygodniejszej uszak posiada stojący przed nim podnóżek.

Kolorowy uszak

Wygodny fotel nie musi być nudny. Fotel uszak można nabyć w dowolnym kolorze. Wiele modeli jest dwukolorowych. Siedzisko i wewnętrzna część oparcia ma inny odcień od zewnętrznych części fotela. Oparcie może być gładkie lub pikowane. Uszaki dodają ciekawego charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki nim właściciel jest postrzegany jako osoba z fantazją, mająca skłonność do lekkiej ekstrawagancji. Ergonomiczny kształt sprawia, że użytkownik nie musi się obawiać o wady postawy podczas wypoczynku. Świetnie wyprofilowane oparcie to prawdziwa ulga, zwłaszcza dla kręgosłupa. Ten stylowy, komfortowy mebel kochają także domowe zwierzęta. Jego opływowe kształty to zachęta do wypoczynku dla kotów oraz psów.

Ponadczasowy styl fotela uszaka to gwarancja, że mebel przetrwa wiele modowych eksperymentów, które tracą atrakcyjność po kilku sezonach. Z podnóżkiem i stolikiem kawowym mebel stworzy idealne miejsce do wypoczynku.

  Meble w naszym magazynie. Wysyłka 48h!   
przeglądaj

Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU