Stoły białe

(66 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Długość
Cena
Styl
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Stoły białe

Nowoczesne, białe stoły, oferowane przez nasz internetowy sklep meblowy umebluje.pl, stanowią chętnie wybierany element wyposażenia wnętrz. Ich uniwersalny i bardzo minimalistyczny wygląd umożliwia swobodne zestawienie z dowolną aranżacją pomieszczenia, niezależnie od jej typu. Oferowane produkty sprawdzają się świetnie nie tylko w salonach czy jadalniach, lecz także we wszelkiego rodzaju kawiarniach, klimatycznych restauracjach lub nawet biurach. Stoły białe są niezwykle uniwersalne i umożliwiają stosowanie zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz liczne stoły drewniane tego typu, różniące się od siebie pod względem wielu aspektów.

Białe stoły - elegancki design do każdego wnętrza

Stoły białe z połyskiem ze sklepu internetowego umebluje.pl cechują się niezwykle uniwersalnym i eleganckim wyglądem, doskonale sprawdzającym się we wszelkiego rodzaju nowoczesnych wnętrzach urządzonych zgodnie z aktualnymi trendami. Pozwalają one na swobodne łączenie z kolorami ścian i dodatkami, znajdującymi się w konkretnym pomieszczeniu. Większość białych stołów została wykonana w sposób bardzo minimalistyczny, dlatego nie mają one żadnych ozdobników. Takie rozwiązanie umożliwia zastosowanie lakierowanych, białych stołów w sposób zgodny ze wszystkimi Twoimi potrzebami.

lorenzo-bialy-stol-rozkladany.jpg

Wysoka jakość białych stołów

Uniwersalny wygląd nie jest jedyną zaletą stołów z białym blatem, dostępnych w sklepie internetowym umebluje.pl. Cechują się one bowiem również wysoką jakością wykonania, pozwalającą na bezproblemowe użytkowanie nawet przez kilkanaście lat. Wszystko za sprawą zastosowania takich materiałów, jak płyta MDF laminowana czy prawdziwe drewno. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie doskonałego wyglądu białego stołu, nawet na przestrzeni wielu lat. Sprzyja temu również dbałość o najmniejsze detale podczas produkcji oferowanych modeli. To dzięki niej białe stoły okrągłe, jak i kwadratowe, nie mają jakichkolwiek niedociągnięć, mogących negatywnie wpływać na ich wygląd czy funkcjonalność. W związku z tym oferowane przez sklep umebluje.pl poszczególne modele białych stołów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, stawiających na wysoką jakość wybieranych produktów.

Szeroki wybór stołów w kolorze białym

W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz liczne białe stoły rozkładane, jak i nierozkładane,  wykonane z wytrzymałych materiałów. Poszczególne warianty różnią się od siebie wbudowanymi funkcjami, materiałami, z jakich zostały wykonane, wymiarami, ewentualnymi ozdobnikami, typem nóżek, kształtem oraz ogólnym designem. Oferujemy zarówno zupełnie proste, minimalistyczne wersje, jak i modele wyposażone w opcję rozkładania. Niektóre z dostępnych białych stołów z połyskiem mają także ozdobne nóżki, wykonane z metalu, naturalnego drewna lub innych tworzyw. Poszczególne warianty różnią się od siebie również pod względem wykończenia, ponieważ w naszym asortymencie znajdziesz zarówno matowe, błyszczące stoły białe, jak i stoły z metalowymi nogami. Z całą pewnością znajdziesz w naszym sklepie model odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom.