Filtruj

Szerokość

67 cm 130 cm

Wysokość

52 cm 77 cm

Głębokość

64 cm 80 cm

Długość

120 cm 200 cm

Długość po rozłożeniu

160 cm 220 cm

Cena

635 3490

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Kolorystyka blatu

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Wykonanie blatu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość osób

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Zależy Ci na praktycznych, a zarówno nowoczesnych i modnych rozwiązaniach? Zainwestuj w takim razie w regulowane ławostoły, które możesz podziwiać w tej kategorii. Twojej uwadze z pewnością nie mógł umknąć fakt, że coraz częściej pojawiają się one w katalogach wnętrzarskich, co tylko świadczy o ich rosnącej popularności. Wybierz z oferty interesujący Cię ławostół, złóż zamówienie i ciesz się nowym meblem. 

Ławostoły - czemu są wyjątkowe?

Ławostół rozkładany do pokoju to świetny kompromis między stolikiem kawowym a stołem jadalnianym. Mebel ten ma duże uznanie wśród osób ceniących praktyczne rozwiązania. Ławostoły rozkładane z podnoszonym blatem koncertowo spisują się także na niewielkim metrażu, gdzie istotny jest każdy centymetr przestrzeni. 

Wystarczy trochę rozejrzeć się po stworzonej przez nas kategorii aby zauważyć, że nowoczesny ławostół rozkładany i podnoszony ma wiele odsłon. Wśród mebli zaprojektowanych przez Black Red White (BRW), Mebin, Olejnikowski, czy też Signal warto chociażby wyróżnić:

  • małe i duże ławostoły owalne oraz rozkładane w kwadrat,
  • nowoczesne ławostoły wsparte na czterech nogach lub jednej, szerokiej kolumnie,
  • ławostoły rozkładane na szerokość i długość,
  • ławostoły z podnośnikiem pneumatycznym lub systemem na korbkę.

Jako internetowy sklep meblowy oferujemy klasyczne oraz automatyczne ławostoły podnoszone i rozkładane w różnych wariantach kolorystycznych. Dużą popularnością cieszy się odcień: dąb sonoma, ciemny dąb, dąb naturalny, a także orzech. Dzięki tylu wariantom stoły z łatwością można spasować z resztą wyposażenia. 

Ławostoły i nie tylko

Klasyczny i rozkładany ławostół to z pewnością idealna propozycja do salonu. Jeżeli szukasz czegoś typowo do jadalni lub kuchni, to polecamy także: