Stelaże do łóżek (wkłady)

(57 produktów)
Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Szerokość
cm cm
Cena
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Długość
cm cm
Styl
Filtruj

Zastosowanie stelaży do łóżek

Bez wątpienia stelaże do łóżek to niezwykle ważne akcesoria, których nie należy traktować obojętnie. To one, razem z wkładami do łóżek, są w stanie zapewnić pełnowartościowy sen po ciężkim i stresującym dniu w pracy. Drewniany stelaż do łóżka to niepozorne ogniwo - odpowiada on za stabilność materaca podczas snu lub odpoczynku i utrzymuje go we właściwej pozycji. Źle dobrany stelaż drewniany do łóżka sypialnianego nie zapewni należytej wygody podczas nocnego relaksu nawet wtedy, kiedy materac będzie najwyższej klasy. Jako internetowy sklep meblowy umebluje.pl oferujemy wysokiej jakości stelaże do łóżek - zarówno pojedynczych, jak i podwójnych. Dostępne są one w wielu rozmiarach:

stelaże do łóżek 180x200,

stelaże do łóżek 160x200,

stelaże do łóżek 140x200,

stelaże do łóżek 120x200,

stelaże do łóżek 90x200.

Zaprezentowane modele świetnie pasują do wielu łóżek. Sztywne stelaże do łóżka są oparte na drewnianych lub metalowych ramach oraz wyposażone w specjalny podnośnik, umożliwiający schowanie pościeli w pojemniku, znajdującym się pod nim. Wszystkie zaprezentowane wkłady do łóżek zostały wykonane przez znane na światowym rynku firmy, takie jak Materasso, Sembella, Szynaka Meble i wiele innych.

wklad-sprezynujacy-nx16.jpg

Stelaże do łóżek gwarancją bezpiecznego i komfortowego snu

W naszym asortymencie zaopatrzysz się w stelaże do łóżek sypialnianych zbudowane z gęstej, drabinkowej konstrukcji, złożonej z lekko wygiętych listewek. Tego typu wkłady do łóżek wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, bukowego lub dębowego, gwarantują dużą wytrzymałość i sprężystość oraz doskonale reagują na pracę materaca. Ponadto sztywne stelaże do łóżka umożliwiają również wentylację materaca i znacząco wpływają na jego właściwości ortopedyczne. Dzięki nim materac może sprawnie odprowadzać wilgoć, co zwiększa jego żywotność i higienę użytkowania. Oferujemy drewniane stelaże do łóżek sypialnianych, które świetnie nadają się jako podłoże dla materaców bonellowych. Oferujemy także modele regulowane elektrycznie, umożliwiające płynną zmianę pozycji wezgłowia i podnóżka w wielu płaszczyznach. Każdy zakupiony w naszym internetowym sklepie wkład do łóżka świetnie współpracuje z materacami lateksowymi i piankowymi, w które również możesz zaopatrzyć się za pośrednictwem naszego sklepu umebluje.pl

Elastyczne, czy sprężynujące stelaże do łóżek?

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz dwa rodzaje stelaży do łóżek. Pierwszym z nich jest najbardziej popularna grupa — stelaże elastyczne. Są one zbudowane z ramy i solidnych listewek przymocowanych do obudowy przy użyciu kieszonek, najczęściej wykonanych z plastiku, które uginają się delikatnie nawet przy najmniejszym nacisku. Wielką zaletą tego typu stelaży do łóżek sypialnianych jest to, że przyjmują one cały ciężar z materaca, skutecznie go odciążając, co dobrze wpływa na jego żywotność. Natomiast stelaże sprężynujące doskonale rozkładają masę ciała. Dzięki temu kręgosłup w czasie snu pozostaje w naturalnej pozycji, a materac nie uciska stawów, ani mięśni, zapewniając komfortowy wypoczynek całemu ciału. Nic zatem dziwnego, że odpowiedni, drewniany stelaż do łóżka pod materac to gwarancja wygody przez długie lata.