Filtruj

Kategorie

więcej... mniej

Szerokość

89 cm 180 cm

Wysokość

3 cm 199 cm

Głębokość

40 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

113 1056

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Zastosowanie stelaży do łóżek

Żeby w pełni się zregenerować po aktywnym lub stresującym dniu z pewnością należy się wyspać. W dużej mierze komfortowy wypoczynek zależny jest od dobranego do łóżka wkładu. Stelaż do łóżka to niezwykle istotny element, który odgrywa bardzo ważną rolę w każdej sypialni. To niepozorne ogniwo odpowiada za wygodę oraz stabilność materaca podczas snu lub odpoczynku. Jego zadaniem jest utrzymanie materaca we właściwej pozycji. Źle dobrany stelaż nie zapewni należytej wygody podczas nocnego relaksu nawet wtedy, kiedy materac będzie najwyższej klasy. W naszej ofercie na umebluje.pl znajdziesz wysokiej jakości stelaże do łóżek - zarówno pojedynczych, jak i podwójnych. Dostępne w szerokim przedziale rozmiarowym doskonale pasują do łóżek o wymiarach od 70 x 200 cm do 180 x 200 cm. Są one oparte na drewnianych lub metalowych ramach oraz wyposażone w specjalny podnośnik, umożliwiający schowanie pościeli w pojemniku, znajdującym się pod nim. Zostały one wykonane przez znane na światowym rynku firmy, takie jak Materasso, SembellaSzynaka Meble i wiele innych.

wklad-sprezynujacy-nx16.jpg

Stelaże do łóżek gwarancją bezpiecznego i komfortowego snu

W naszym asortymencie zaopatrzysz się w stelaże do łóżek zbudowane z gęstej, drabinkowej konstrukcji, złożonej z lekko wygiętych listewek. Stelaże wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, bukowego lub dębowego, gwarantują dużą wytrzymałość i sprężystość oraz doskonale reagują na pracę materaca. Ponadto stelaże łóżek do sypialni umożliwiają również wentylację materaca i znacząco wpływają na jego właściwości ortopedyczne. Dzięki nim materac może sprawnie odprowadzać wilgoć, co zwiększa jego żywotność i higienę użytkowania. Oferujemy twarde stelaże do łóżek, rozwijane na jego ramie bez możliwości regulacji, dzięki czemu doskonale nadają się jako podłoże dla materaców bonellowych. Oferujemy także modele regulowane elektrycznie, umożliwiające płynną zmianę pozycji wezgłowia i podnóżka w wielu płaszczyznach. Każdy zakupiony w naszym internetowym sklepie wkład świetnie współpracuje z materacami lateksowymi i piankowymi, w które również możesz zaopatrzyć się za pośrednictwem naszego sklepu umebluje.pl 

Elastyczne, czy sprężynujące stelaże do łóżek? 

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz dwa rodzaje stelaży do łóżek. Pierwszym z nich jest najbardziej popularna grupa — stelaże elastyczne. Zbudowane z ramy i solidnych listewek przymocowanych do obudowy przy użyciu kieszonek, najczęściej wykonanych z plastiku, które uginają się delikatnie nawet przy najmniejszym nacisku. Wielką zaletą tego typu stelaży jest to, że przyjmują one cały ciężar z materaca odciążając go, co dobrze wpływa na jego żywotność. Natomiast stelaże sprężynujące doskonale rozkładają masę ciała, dając jego poszczególnym częściom potrzebne zmiękczenie lub usztywnienie. Dzięki emu kręgosłup w czasie snu pozostaje w naturalnej pozycji, a materac nie naciska ani na stawy, ani na mięśnie, zapewniając komfortowy wypoczynek całemu ciału. Odpowiedni stelaż pod materac to gwarancja wygody przez długie lata.