Filtruj

Szerokość

91 cm 120 cm

Wysokość

5 cm 199 cm

Głębokość

40 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

198 829

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Stelaże do łóżek 120x200

Stelaż do łóżka i materac to nierozłączna para, a jednocześnie jedne z najważniejszych elementów łóżka. O wysoki komfort Twojego snu z powodzeniem zadba każdy model dostępny w tej części sklepu Umebluje.pl. Oferowane przez nas stelaże do łóżek 120x200 to akcesoria meblowe wyróżniające się jakością z najwyższej półki. Nowoczesne ze względu na technologię, wytrzymałe z uwagi na materiał wykonania i zaprojektowane z myślą o zdrowym wypoczynku, stanowią rozwiązanie idealne. Są to przede wszystkim elastyczne wkłady do łóżek, czyli sprężynujące – najlepsze w celu zapewnienia najwyższej ergonomii snu. Jako eksperci od urządzania wnętrz, w tym sypialni, w swojej ofercie zgromadziliśmy stelaże najlepszych, znanych producentów. Mowa tu o firmach, takich jak Forte czy Sembella.

stelaz-futura-nv-120x200.jpg

Nowoczesne stelaże do łóżek – sprawdź, dlaczego są najlepsze?

Wkład pod materac to niezbędny element, który wspólnie z materacem dba o najwyższy komfort podczas snu. Najlepsze, nowoczesne stelaże do łóżek 120x200 to modele sprężynujące. Zapewniają odpowiednie podparcie dla materaca, a jednocześnie umożliwiają jego właściwe dopasowanie się do kształtu ciała. Warto pamiętać, że nawet najlepszy materac nie będzie spisywał się w swojej roli, jeśli zostanie położony na zbyt twardym, nieelastycznym stelażu. Egzemplarze, które mamy w sprzedaży są w pełni profesjonalne – wyróżniają się kilkoma strefami twardości, dzięki czemu dopasowują się do konkretnych odcinków ciała. Mowa tu o częściach, takich jak: głowa, barki, lędźwie, miednica, uda, łydki i stopy. Kupując stelaż do łóżka, należy zwrócić uwagę na jego konstrukcję. Najlepszymi egzemplarzami są stelaże do łóżek zbudowane z gęstej, drabinkowej konstrukcji. Składa się ona z lekko wygiętych listewek wykonanych z drewna sosnowego, bukowego lub dębowego. Specjalna budowa stelaża – kieszonki, w których umieszczone są listewki, gwarantuje wysoką trwałość produktu i znakomitą sprężystość, dzięki której wkład doskonale reaguje na pracę materaca. 

Czym kierować się, kupując stelaż do łóżka?

Dobry stelaż to dobry, czyli zdrowy sen. Odpowiednio dobrany wkład pod materac ma istotny wpływ na wysoki komfort podczas odpoczynku nocnego. Pozwala odpocząć ciału, a w rezultacie również umysłowi. Zdrowy sen jest potrzebny do regeneracji organizmu, dlatego kupując łóżko i materac oprócz zwrócenia uwagi na ich walory użytkowe i trwałość, konieczne jest wybranie właściwego stelaża. Materiał wykonania, konstrukcja i parametry, takie jak liczba listewek, sposób ich montażu na ramie, jak również możliwość regulacji wysokości zagłówka i podnóżka – to priorytety, które trzeba wziąć pod uwagę. Na Umebluje.pl oferujemy wysokiej klasy stelaże do łóżek 120x200 z regulacją twardości i mechaniczną, jak również sprężynujące, czyli najodpowiedniejsze dla kręgosłupa. Zadbaliśmy o to, aby zakupiony u nas stelaż służył przez wiele lat. Wybraliśmy więc modele o podwyższonej wytrzymałości na eksploatację. Wszystkie są wygodne w użytkowaniu – nie zsuwają się z ramy łóżka, nie skrzypią i są bezpieczne. Stanowią właściwe fizjologiczne wsparcie dla ciała. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą stelaży do łóżek w naszym sklepie, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt.