(11 produktów)
Filtruj według
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Długość
cm cm
Cena
Producenci
więcej... mniej
Styl
Filtruj

Stelaże 140x200

Wiele czynników ma wpływ na jakość naszego snu. Za najważniejsze elementy należy w tym wypadku uznać wysokiej jakości materace oraz stelaże do łóżek 140x200. Te ostatnie oferujemy właśnie w tej kategorii. W Umebluje.pl znajdziesz nowoczesne wkłady do łóżek 140x200, które zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym komforcie wypoczynku. Twoją uwagę z pewnością powinien przyciągnąć między innymi elastyczny stelaż 140x200, dzięki któremu materac może w odpowiedni sposób pracować, oddychać, a przy tym dopasowywać się do kształtu ciała. Oferujemy także stelaże do materaca 140x200 z listewek, czyli modele zapewniające dobrą wentylację materaca. 

W tej kategorii znajdują się także stelaże łóżek 140x200 od znanych producentów. Ich produkcją zajmują się takie firmy jak: Forte, Meble Wójcik, New Elegance, Sembella, czy też Szynaka Meble. Możesz mieć zatem pewność, że sygnowany logiem znanej marki stelaż do materaca 140x200 jest trwały i wygodny w użytkowaniu, co w ostateczności przekłada się na komfort użytkowania. 

stelaz-natura-slim-140-x-200.jpg

Luksusowe stelaże do łóżek 140x200 – sprawdź o czym trzeba pamiętać

Nawet najlepszej klasy materac nie będzie wygodny, jeżeli nie położy się go na wysokiej jakości drewnianym stelażu do łóżka 140x200. Jak rozpoznać dobre wkłady pod materac? Powinny one przede wszystkim składać się z dużej liczby listewek, zamontowanych w specjalnych kieszonkach. Dlaczego jest to tak istotne? Warto wiedzieć, że luksusowe stelaże do łóżek 140x200 o budowie kieszeniowej sprężynują i tym samym stanowią pewne podparcie dla kręgosłupa oraz pozostałych odcinków ciała. Rolowany stelaż nie spełni swojego zadania, a dodatkowo może się zsuwać i skrzypieć. Nie jest on również elastyczny, przez co materac nie może dobrze pracować. Z tej krótkiej informacji nietrudno wywnioskować, że sprężynujące stelaże do materaca 140x200 są lepsze od tych tradycyjnych. Ich dodatkową zaletą jest kilka stref twardości, dzięki którym znacząco wpływają na właściwości ortopedyczne materaców. 

Najbardziej zaawansowane technologicznie stelaże na łóżka podwójne 140x200 mają regulację manualną lub elektryczną. Mowa tu o możliwości regulacji położenia zagłówka i podnóżka. Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, to świetnie trafiłeś. Sklep Umebluje.pl ma w swojej ofercie takie modele. Są to stelaże do materaca 140x200 objęte atrakcyjną promocją. Jeżeli interesują Cię natomiast inne rozmiary, to nasz internetowy sklep meblowy poleca Ci:

Na co zwrócić uwagę, kupując stelaż pod materac 140x200?

Dobry, drewniany stelaż do łóżka 140x200 nie może być sztywny - niezależnie od tego, czy wybierzesz materac lateksowy, czy kieszeniowy! W przypadku stelaża 140x200 zwróć uwagę na liczbę listewek i odległość między nimi. Im więcej listewek ma stelaż, tym lepiej dla materaca. Będzie miał on wówczas stabilne podparcie i nie będzie ulegał odkształceniom. Duża liczba listewek we wkładzie to również gwarancja lepszego rozłożenia ciężaru ciała, a tym samym wysoki komfort snu. Kolejną ważną sprawą są strefy twardości listew. Stelaże pod łóżko 140x200 mogą mieć ich aż siedem - w takiej odsłonie stanowią one najlepsze podparcie dla kręgosłupa w każdym z jego odcinków, jak również dla pozostałych części ciała. Równie istotny jak budowa czy strefy twardości jest materiał, z którego wykonano stelaż do łóżka 140x200. Może on być zrobiony z drewna sosnowego, bukowego, jak i dębowego. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne stelaże, jak i ramy pod materace 140x200, które można dobrać względem własnych potrzeb oraz posiadanego budżetu. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą - nasze stelaże do łóżek z pewnością Cię zainteresują! W razie pytań służymy fachową poradą.