Filtruj

Szerokość

139 cm 140 cm

Wysokość

3 cm 6 cm

Głębokość

196 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

185 1436

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Stelaże 140x200

Dobry sen zależy od wielu czynników. Za jego wysoką jakość odpowiada ergonomiczne łóżko składające się z właściwie dobranego materaca i wkładu pod materac. Stelaże 140x200 znajdujące się w ofercie sklepu Umebluje.pl to modele wybrane z myślą o najwyższym komforcie wypoczynku nocnego – stelaże elastyczne, umożliwiające pracę materaca i gwarantujące dopasowanie się do kształtu ciała oraz najwyższy poziom higieny. Oferujemy wkłady składające się z listewek, czyli modele zapewniające dobrą wentylację materaca. W skład kolekcji stelaży do podwójnych łóżek wchodzą produkty uznanych marek. Firmy, takie jak: Forte, Meble Wójcik, New Elegance, Sembella, Szynaka Meble dołożyły wszelkich starań, aby stelaże ich produkcji były wygodne w użytkowaniu. Modele te pozwalają czerpać wszelkie z korzyści, jakie płyną ze spania na dobrej klasy materacu. 

stelaz-natura-slim-140-x-200.jpg

Luksusowe stelaże do łóżek – sprawdź, o czym mowa

Nawet najlepszej klasy materac nie sprawdzi się w swojej roli, czyli nie zapewni wysokiej ergonomii snu, jeśli zostanie umieszczony na kiepskiej jakości podstawie. Dobre wkłady pod materac składają się z dużej liczby listewek zamontowanych w specjalnych kieszonkach. Dlaczego taka budowa gwarantuje najwięcej korzyści? Luksusowe stelaże do łóżek 140x200 o budowie kieszeniowej sprężynują, czyli są najlepsze dla kręgosłupa i pozostałych odcinków ciała. Rolowany stelaż nie spełni swojego zadania. Może zsuwać się i skrzypieć. Przede wszystkim jednak nie jest elastyczny, czyli nie pozwala na pracę materaca. Z tej krótkiej informacji nietrudno wywnioskować, że sprężynujące stelaże są lepsze od tradycyjnych. Ich dodatkową zaletą jest kilka stref twardości, dzięki którym znacząco wpływają na właściwości ortopedyczne materaców. Najbardziej zaawansowane technologicznie stelaże do łóżek podwójnych mają regulację manualną lub elektryczną. Mowa tu o możliwości regulacji położenia zagłówka i podnóżka. Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, świetnie trafiłeś. Sklep Umebluje.pl ma w swojej ofercie takie modele. Są to stelaże do łóżek 140x200 objęte atrakcyjną promocją.

Na co zwrócić uwagę, kupując stelaż pod materac?

Dobry stelaż do łóżka nie może być sztywny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz materac lateksowy, czy kieszeniowy, w przypadku stelaża zwróć uwagę na liczbę listewek i odległość między nimi. Im więcej listewek ma stelaż, tym lepiej dla materaca. Będzie miał on wówczas stabilne podparcie i nie będzie ulegał odkształceniom. Duża liczba listewek we wkładzie to również gwarancja lepszego rozłożenia ciężaru ciała, a tym samym wysoki komfort snu. Kolejną ważną sprawą są strefy twardości listew. Stelaże mogą mieć aż siedem takich stref, a wtedy są najlepszym podparciem dla kręgosłupa w każdym z jego odcinków, jak również dla pozostałych części ciała. Równie istotny, jak budowa czy strefy twardości, jest materiał wykonania stelaża. Najtrwalsze modele to wkłady pod materac wykonane z drewna sosnowego, bukowego i dębowego. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju stelaże do łóżek 140x200, co pozwala dopasować wkład pod materac do wagi ciała, rodzaju materaca, indywidualnych preferencji, a nawet do przeznaczonego na ten cel budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. W razie pytań służymy fachową poradą.