Filtruj

Szerokość

158 cm 160 cm

Wysokość

3 cm 6 cm

Głębokość

196 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

235 1436

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Stelaże do łóżek 160x200

Wygodne łóżko zapewnia zdrowy sen i udany wypoczynek. Oprócz bardzo ważnego materaca, odpowiadającego na potrzeby zdrowotne i dopasowanego do indywidualnych preferencji, niezwykle istotny jest dobry stelaż. Nowoczesne stelaże do łóżek 160x200 to w naszym sklepie znakomita okazja, w tym cenowa, do zagwarantowania sobie najlepszych warunków podczas relaksu nocnego. W prezentowanym przedziale rozmiarowym znajdują się wysokiej klasy wkłady pod materac. Są to przede wszystkim stelaże elastyczne – trwałe, solidne i najlepsze dla kręgosłupa oraz pozostałych części ciała. Modele producentów, takich jak: Forte, Materasso, Meble Wójcik, New Elegance, Sembella czy Szynaka Meble nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. To egzemplarze sprawdzone przez miliony klientów.

twinpak-steaz-lozka-160.jpg

Co to znaczy dobry stelaż do łóżka?

Dobry wkład pod materac to przede wszystkim stelaż, który sprężynuje. Co to znaczy w praktyce? Modele sprężynujące mają drabinkową konstrukcję. Zbudowane są z dużej liczby drewnianych listewek umieszczonych w specjalnych kieszonkach przymocowanych do ramy stelaża. Ten rodzaju budowy sprawia, że stelaż nie jest twardy, jak w przypadku egzemplarzy rolowanych. Jest elastyczny, czyli pozwala na pracę materaca, a co za tym idzie, jest najbardziej komfortowy dla użytkownika. Stelaże do łóżek 160x200 znajdujące się w tej części sklepu zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych walorach użytkowych. Świetnie współpracują z materacami dobrej klasy, których zadaniem jest zapewnienie każdemu z odcinków ciała właściwego pod kątem ortopedycznym podparcia. Podczas wyboru stelaża pod materac warto zwrócić uwagę, na liczbę listewek, odległość między nimi, maksymalne obciążenie, możliwość regulacji twardości, jak również regulacji poziomu ustawienia zagłówka i podnóżka, zwłaszcza w przypadku, gdy z łóżka będzie korzystała osoba chora. Dobry stelaż to także trwały produkt wykonany z drewna sosnowego, bukowego lub dębowego.

Jakie stelaże do łóżek 160x200 oferuje sklep internetowy Umebluje.pl

W prezentowanej kategorii znajdują się wkłady do podwójnych łóżek zaprojektowane tak, aby były wygodne w użytkowaniu i odpowiednie dla każdego rodzaju materaców. Mowa tu o stelażu do łóżek tapicerowanych, zbudowanym na ramie metalowej, z możliwością regulacji twardości przy pomocy sześciu lameli, jak również o ramie ze stelażem i podnośnikiem czy kompletnym rozwiązaniu – pojemniku z podnośnikiem i dnem do podwójnego łóżka. Oferujemy produkty rozpoznawalnych producentów mebli. Często są to wielopokoleniowe firmy, dynamicznie rozwijające się, co sprawia, że zapewniają klientom nowoczesne artykuły i akcesoria meblowe. W przypadku wkładów pod materac są to stelaże do łóżek 160x200, które gwarantują stały przepływ powietrza zarówno od góry, jak i od dołu, co zwiększa żywotność materaca. Luksusowym rozwiązaniem są stelaże z manualną bądź elektryczną regulacją wysokości poszczególnych płaszczyzn. W najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach regulacja obejmuje kilka takich stref, co umożliwia dopasowanie kształtu stelaża do potrzebnej pozycji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nowoczesnych stelaży do łóżek podwójnych i pojedynczych w naszym sklepie. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.