(12 produktów)
Filtruj według
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Długość
cm cm
Cena
Producenci
więcej... mniej
Styl
Filtruj

Stelaże do łóżek 160x200

Nie ma co do tego wątpliwości: stelaż do łóżka 160x200 oraz dobry jakościowo materac to gwarancja zdrowego snu oraz pełnowartościowego wypoczynku.Ten duet nie może bez siebie funkcjonować, dlatego też w przypadku tych produktów nie należy podejmować pochopnie decyzji o zakupie. Między innymi dlatego jako profesjonalny, internetowy sklep meblowy oferujemy stelaż łóżka 160x200 w wielu odsłonach oraz w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim elastyczne stelaże do łóżek 160x200, które są trwałe oraz solidne, przez co wspierają kręgosłup oraz podstawowe części ciała. 

Kupując stelaż 160x200 do łóżka warto także kierować się marką, która jest w stanie dużo powiedzieć o samym produkcie. I pod tym aspektem jesteśmy w stanie Cię zaskoczyć, gdyż nie idziemy na kompromisy! U nas znajdziesz stelaż pod materac 160x200 firmy Forte, Materasso, Meble Wójcik, New Elegance, Sembella, a nawet Szynaka Meble. Nie bez powodu wkłady te cieszą się ogromną popularnością! Jeżeli szukasz modeli w innych rozmiarach, to sprawdź również inne nasze kategorie:

Nasz internetowy sklep meblowy oferuje stelaże do łóżek, dzięki którym zadbasz o komfort swój i całej rodziny. Jeżeli masz jakieś pytania, to również służymy Ci pomocą!

twinpak-steaz-lozka-160.jpg

Co to znaczy dobry stelaż do łóżka 160x200?

Dobry stelaż pod materac 160x200 to przede wszystkim wkład, który sprężynuje. Co to oznacza w praktyce? Modele sprężynujące mają drabinkową konstrukcję i zbudowane są z dużej liczby drewnianych listewek, umieszczonych w specjalnych kieszonkach przymocowanych do ramy stelaża. Ten rodzaju budowy sprawia, że stelaż do łóżka 160x200 w przeciwieństwie do egzemplarzy rolowanych nie jest twardy a elastyczny, dzięki czemu spoczywający na nim materac może swobodnie pracować. Ostatecznie przekłada się to na komfort użytkowania. 

Znajdujące się w tej części sklepu drewniane stelaże do materaca 160x200 zaprojektowane zostały w duchu nowoczesnych rozwiązań. Świetnie reagują one na nacisk ciała, przez co wraz z materacem są w stanie zapewnić odpowiednie podparcie dla kręgosłupa - pod kątem ortopedycznym jest to niezwykle ważne. Podczas wyboru stelaża łóżka 160x200 warto także zwrócić uwagę na: liczbę listewek, odległość między nimi, maksymalne obciążenie, możliwość regulacji twardości, jak również regulacji poziomu ustawienia zagłówka i podnóżka - jest to istotne zwłaszcza w przypadku osób, które współdzielą łóżko z osobą chorą. Dobry stelaż pod materac 160x200 to także trwały produkt wykonany z drewna sosnowego, bukowego lub dębowego.

Jakie stelaże do łóżek 160x200 oferuje sklep internetowy Umebluje.pl

Wybór dna łóżka 160x200 nie jest prosty. Dlatego właśnie w zaprezentowanej kategorii znajdują się wkłady do podwójnych łóżek, które zaprojektowane zostały w celu zagwarantowania jak największego komfortu użytkowania. Mowa tu między innymi o klasycznym i podnoszonym stelażu do łóżek tapicerowanych 160x200, który:

  • jest zbudowany na metalowej ramie,
  • posiada możliwość regulacji twardości przy pomocy części lameli.

Wśród popularnych stelaży na łóżko warto także wyróżnić ramy połączone ze stelażem, podnośniekiem i dnem do podwójnego łóżka. W Umebluje.pl oferujemy tylko produkty od rozpoznawalnych producentów. Często są to wielopokoleniowe firmy, które dynamicznie się rozwijają, dostarczając tym samym klientom nowoczesne artykuły i akcesoria meblowe. Właśnie dlatego oferowane przez nie żebrowe stelaże pod materac 160x20 mają chociażby długą żywotność. Luksusowym rozwiązaniem są również stelaże z manualną bądź elektryczną regulacją wysokości poszczególnych płaszczyzn. W najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach regulacja obejmuje kilka stref, co umożliwia dopasowanie stelaża łóżka 160x200 do potrzebnej pozycji. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy pewni, że nasze idealne stelaże do łóżek sprostają Twoim wymaganiom.