Filtruj

Szerokość

89 cm 90 cm

Wysokość

3 cm 8 cm

Głębokość

196 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

146 969

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Stelaże do łóżek 90x200

Wygodne łóżko to podstawa wartościowego wypoczynku i zdrowego oraz efektywnego snu. Na jego wysoki komfort użytkowania wpływa wiele czynników, a w tym stelaże do łóżek 90x200, które znajdziesz w tej części naszego sklepu. Oferowane przez nasz internetowy sklep meblowy wkłady do łóżka 90x200 wyprodukowane zostały przez uznawanych w świecie meblarskim producentów, do grona których należą takie firmy jak: Forte, Materasso, Sembella, czy też Szynaka Meble. 

Wiele osób uważa, że najważniejszym elementem każdego łóżka jest materac - nie do końca jest to jednak prawda. Drewniane stelaże do łóżek 90x200 także pełnią bardzo ważną funkcję. To dzięki nim każdy materac może ukazać swój największy potencjał, a także przedłużyć swoją żywotność. Działa to też niestety w drugą stroną. Źle dobrany stelaż łóżka 90x200 obniża funkcjonalność nawet najlepszego materaca. W prezentowanej kategorii oferujemy stelaże do materac 90x200 wykonane z wysokogatunkowego drewna sosnowego, bukowego lub dębowego. Są to egzemplarze listwowe, elastyczne oraz wzbogacone o specjalne kieszonki w obudowie, dzięki którym stelaż sprężynuje. Polecamy również wkłady do łóżek 90x200 z manualną bądź elektryczną regulacją zagłówka i podnóżka. Szeroka rozpiętość cenowa to kolejny atut, który umożliwia znalezienie idealnego modelu.

stelaz-futura-m-70-80-90.jpg

Jaki stelaż do łóżka wybrać?

Drewniane stelaże do łóżek 90x200 to w naszym sklepie sprawdzone modele, spośród których warto wybrać idealny egzemplarz dla siebie. Czym kierować się podczas podejmowania decyzji? Dobrze jest oszacować maksymalne obciążenie, a tym samym sprawdzić dane dotyczące odległości rozstawienia listewek. Im gęściej są one rozmieszczone w stelażu łóżka 90x200, tym lepiej podpierają materac, a co za tym idzie zapobiegają powstawaniu odkształceń. Kolejną ważną sprawę stanowią strefy twardości listew. Stelaż pod materac 90x200 może mieć maksymalnie siedem takich stref, wtedy stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa. W przypadku, gdy stelaże do łóżek mają mniej stref twardości, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego drewna zostały wykonane. Najlepszym drewnem będzie tu bukowe i dębowe. W ofercie sklepu Umebluje.pl znajdują się dobrej klasy stelaże na łóżko 90x200, które niezawodnie będą się spisywać na przestrzeni wielu lat. Warto pamiętać, że stelaż to gwarancja lepszej wentylacji materaca, która ma wpływ na jego trwałość i zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Najbardziej zaawansowane pod kątem technologii modele mają regulację mechaniczną, z pomocą której da się ustawić poziom materaca w części zagłówka, ramion i nóg.

Oferowany przez nas w tej kategorii stelaż do materaca 90x200 nie odpowiada wymiarom Twojego łóżka? Nie przejmuj się! W naszej ofercie znajdziesz również:

Bezpieczne i solidne stelaże do łóżek

Oferowane w naszym sklepie drewniane stelaże do łóżek 90x200 są nowoczesne - nie znajdzie się zatem w tej kategorii modeli przestarzałych pod kątem technologii. Zgromadziliśmy w tym miejscu wyłącznie bezpieczne w użytkowaniu stelaże do pojedynczych łóżek. Wszystkie z nich mają listwy osadzone w specjalnych uchwytach. Są one więc solidne oraz komfortowe podczas codziennego użytkowania. Oferujemy stelaże do materaca 90x200, które są nieruchome podczas wypoczynku – nie przesuwają się, nie skrzypią i nie zapadają się - są to zatem modele idealne. Dzięki listewkom umieszczonym w kieszonkach nie zsuwają się z ramy łóżka. Są one ponadto zaprojektowane z myślą o najwyższej ergonomii snu. 

Stelaż do łóżka 90x200 wraz z materacem tworzą nierozłączną parę, będącą gwarantem dobrego snu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.