Filtruj

Szerokość

89 cm 90 cm

Wysokość

3 cm 8 cm

Głębokość

196 cm 200 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

136 945

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Stelaże do łóżek 90x200

Wygodne łóżko to podstawa udanego wypoczynku i gwarancja zdrowego oraz efektywnego snu. Na wysoki komfort nocnego odpoczynku wpływa wiele czynników. Do najważniejszych należą materac i stelaż. W tej części naszego sklepu oferujemy stelaże do łóżek 90x200. Są to modele uznanych w branży meblowej producentów, takich jak Forte, Materasso, Sembella i Szynaka Meble. Choć wiele osób za najważniejszy element łóżka uznaje materac, nie można zapomnieć, że źle dobrany do materaca stelaż, obniży jego funkcjonalność. Prawidłowy wybór wkładu pozwoli Ci zoptymalizować komfort spania i wydłużyć żywotność materaca. W prezentowanej kategorii oferujemy stelaże do łóżek wykonane z wysokogatunkowego drewna sosnowego, bukowego i dębowego. Są to egzemplarze listwowe elastyczne wzbogacone o specjalne kieszonki w obudowie, dzięki którym stelaż sprężynuje, jak również modele z manualną bądź elektryczną regulacją zagłówka i podnóżka. Szeroka rozpiętość cenowa to kolejny atut, który umożliwia znalezienie stelaża do łóżka odpowiadającego przeznaczonemu na ten cel budżetowi.

stelaz-futura-m-70-80-90.jpg

Jaki stelaż do łóżka wybrać?

Stelaże do łóżek 90x200 to w naszym sklepie sprawdzone modele, spośród których warto wybrać idealny egzemplarz dla siebie. Czym kierować się podczas podejmowania decyzji? Dobrze jest oszacować maksymalne obciążenie, a tym samym sprawdzić dane dotyczące odległości rozstawienia listewek. Im gęściej są one rozmieszczone, tym lepiej podpierają materac, a co za tym idzie, zapobiegają powstawaniu odkształceń materaca. Kolejną ważną sprawę stanowią strefy twardości listew. Stelaż może mieć najwięcej siedem takich stref, a wówczas jest doskonałym podparciem dla kręgosłupa w każdym z jego odcinków. W przypadku, gdy wkład pod materac ma mniej stref twardości, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego drewna został wykonany. Najlepsze to drewno bukowe i dębowe. W ofercie sklepu Umebluje.pl znajdują się dobrej klasy stelaże do łóżek 90x200, które z powodzeniem sprawdzą się jako niezawodny element łóżka. Warto pamiętać, że stelaż to gwarancja lepszej wentylacji materaca, która ma wpływ na jego trwałość i zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Najbardziej zaawansowane pod kątem technologii modele mają regulację mechaniczną umożliwiającą ustawienie potrzebnej pozycji materaca w części zagłówka, ramion i nóg.

Bezpieczne i solidne stelaże do łóżek

Oferowane w naszym sklepie stelaże są nowoczesne, czyli nie stanowią modeli przestarzałych pod kątem technologii. Zgromadziliśmy w prezentowanej kategorii wyłącznie bezpieczne w użytkowaniu i solidne stelaże do pojedynczych łóżek. Wszystkie z nich mają listwy osadzone w specjalnych uchwytach. Są więc solidne i bezpieczne podczas codziennego użytkowania. Oferujemy stelaże, które są nieruchome podczas wypoczynku – nie przesuwają się, nie skrzypią i nie powodują zapadania się materaca. Stelaże do łóżek 90x200 znajdujące się w naszej ofercie to modele idealne. Dzięki listewkom umieszczonym w kieszonkach nie zsuwają się z ramy łóżka. Są zaprojektowane z myślą o najwyższej ergonomii snu. Stelaż do łóżka wraz z materacem tworzą nierozłączną parę będącą gwarantem dobrego snu. Na Umebluje.pl oferujemy ten asortyment w jakości z najwyższej półki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.