Łóżka do sypialni 120x200

(47 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Rozmiar łóżka
Styl
Zagłówek
Pojemnik na pościel
Producenci
Filtruj

Łóżka 120x200 cm — wysoka jakość wykonania

Oferowane przez nasz sklep internetowy umebluje.pl łóżka 120x200 wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a także eleganckim designem, dzięki któremu pasują one do bardzo wielu wnętrz. Wszystkie sprzedawane przez nas meble stworzone zostały z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu drewniane łóżka do sypialni 120x200 cm niezawodnie będą się prezentować, nawet na przestrzeni wielu lat. W naszym rozbudowanym asortymencie znajduje się zarówno łóżko tapicerowane 120x200 z pojemnikiem i szufladą, jak i modele bez tych elementów - jest zatem w czym wybierać!

W skład aktualnej oferty sklepu internetowego umebluje.pl wchodzą liczne modele eleganckich łóżek do sypialni 120x200 cm. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie łóżko i dopasuje je pod względem designerskim do zaplanowanej aranżacji oraz wyposażenia, znajdującego się w pomieszczeniu. Większość sprzedawanych w tej kategorii mebli to drewniane łóżka z materacem 120x200.

cosala-lozko-120.jpg

Niepowtarzalna wygoda i wygląd pasujący do wielu wnętrz

Widniejące w ofercie naszego sklepu drewniane łóżka z materacem 120×200 cm do sypialni różnią się między sobą pod wieloma aspektami - wszystkie z nich sprawdzą się jednak świetnie w prywatnych sypialniach, w hotelach oraz wszędzie tam, gdzie stawia się na nienaganną prezencję. Oprócz łóżka drewnianego 120x200 z materacem w naszym rozbudowanym asortymencie dostępne są również:.

Większość oferowanych przez nas drewnianych łóżek do sypialni 120x200 cm z materacem utrzymana została w minimalistycznym designu. Dzięki temu można je ustawić w wielu pomieszczeniach - bez względu na kolor ścian, mebli i dodatków. Dzięki temu raz zakupione łóżko o ramie 120x200 sprosta wielu remontom i współgrać będzie z nowymi aranżacjami. .

Szeroki wybór wyjątkowych łóżek 120 × 200 cm z materacem

Wyjątkowe łóżko tapicerowane z pojemnikiem 120x200 cm, a może łóżko o metalowej ramie z materacem 120x200 cm? Bez względu na wybór można mieć pewność, że w sklepie internetowym umebluje.pl znajdują się wysokiej jakości meble stworzone z dbałością o najmniejsze detale - dzięki temu są one estetyczne i niezwykle funkcjonalne. 

Wśród licznych propozycji warto wyróżnić między innymi łóżko drewniane 120x200 z ozdobną barierką (dostępną w różnych kolorach), jak i modele proste oraz minimalistyczne. Przeglądając naszą ofertę można chociażby zdecydować się na:

  • białe łóżko młodzieżowe z szufladami i materacem 120x200 cm,
  • łóżko drewniane 120x200 z pojemnikiem,
  • łóżka 120x200 z metalowymi elementami. 

Jak widać dostępne w naszej rozbudowanej ofercie łóżka do sypialni różnią się od siebie zarówno pod względem konstrukcji, ale i materiałów, z których zostały wykonane, kształtu zagłówków, kolorów, a także wszelkich ozdobników. Można zatem zakupić u nas klasyczne, drewniane łóżko z szufladami 120x200 cm, minimalistyczne oraz białe łóżko sosnowe 120x200, jak i łóżko tapicerowane z wytrzymałą ramą.