Filtruj

Szerokość

58 cm 104 cm

Wysokość

111 cm 204 cm

Głębokość

50 cm 100 cm

Cena

699 3843

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Witryny narożne do salonu to element umeblowania, który dodaje stylu do wnętrza, jakim jest pokój dzienny. Drewniane zamknięte regały bardzo dobrze prezentują się w pomieszczeniach o klasycznym oraz vintage stylu. W naszym sklepie można znaleźć kilka ich rozmiarów, a łącząc je ze sobą, można uzyskać estetyczną i elegancką aranżację.

Rodzaje witryn narożnych dostępnych w naszym sklepie

Witryny rogowe doskonale wykańczają pomieszczenia i zajmują puste kąty, które nierzadko ciężko jest zaaranżować. Dostępne w naszym sklepie modele w stylu wersal można dostosować w zależności od miejsca, jakim się dysponuje. Dla uzyskania mocnego i pełnego efektu polecamy wersje o wysokości ponad 200 cm. Równie wysokie są modele stanowiące 142 cm. Dla mniejszych pomieszczeń proponujemy zakup witryn narożnych do salonu o wysokości nieco ponad 100 cm.

Tego typu witryny narożne drewniane mogą tworzyć także meblościanki charakterystyczne dla wnętrz z lat 60. i 70. Wykonane z forniru dębowego są niezwykle trwałe i solidne, dlatego często można je spotkać, jak przechodzą przez kolejne pokolenia.

Jako internetowy sklep meblowy oferujemy nie tylko witryny narożne drewniane, ale także i inne meble stylowe tworzące oryginalny design. Warto zajrzeć także na meble RTV, pozwalające nieco umieścić telewizor w salonie na wysokości wzroku jednocześnie zwiększając komfort jego oglądania.