Witryny narożne

(7 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Kolorystyka
Styl
Kolorystyka frontów
Kolorystyka korpusu
Wykonanie frontów
Wykonanie korpusu
Ilość drzwi
Ilość szuflad
Materiał
Oświetlenie
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Witryny narożne do salonu to element umeblowania, który dodaje stylu do wnętrza, jakim jest pokój dzienny. Drewniane zamknięte regały bardzo dobrze prezentują się w pomieszczeniach o klasycznym oraz vintage stylu. W naszym sklepie można znaleźć kilka ich rozmiarów, a łącząc je ze sobą, można uzyskać estetyczną i elegancką aranżację.

Rodzaje witryn narożnych dostępnych w naszym sklepie

Witryny rogowe doskonale wykańczają pomieszczenia i zajmują puste kąty, które nierzadko ciężko jest zaaranżować. Dostępne w naszym sklepie modele w stylu wersal można dostosować w zależności od miejsca, jakim się dysponuje. Dla uzyskania mocnego i pełnego efektu polecamy wersje o wysokości ponad 200 cm. Równie wysokie są modele stanowiące 142 cm. Dla mniejszych pomieszczeń proponujemy zakup witryn narożnych do salonu o wysokości nieco ponad 100 cm.

Tego typu witryny narożne drewniane mogą tworzyć także meblościanki charakterystyczne dla wnętrz z lat 60. i 70. Wykonane z forniru dębowego są niezwykle trwałe i solidne, dlatego często można je spotkać, jak przechodzą przez kolejne pokolenia.

Jako internetowy sklep meblowy oferujemy nie tylko witryny narożne drewniane, ale także i inne meble stylowe tworzące oryginalny design. Warto zajrzeć także na meble RTV, pozwalające nieco umieścić telewizor w salonie na wysokości wzroku jednocześnie zwiększając komfort jego oglądania.