Filtruj

Szerokość

50 cm 271 cm

Wysokość

60 cm 245 cm

Głębokość

37 cm 210 cm

Długość

57 cm 110 cm

Cena

513 9540

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Kolorystyka blatu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Ubraniowe szafy dwudrzwiowe to niepodważalnie standardowe meble, które w zależność od desingu wzbogacą zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze. Różnią się one między sobą wieloma cechami i występują w wielu wariantach. Niezaprzeczalnie szafy 2 drzwiowe są niezwykle funkcjonalne i umożliwiają przechowywanie dużej liczby dowolnych rzeczy - od ubrań, po walizki, buty, czy też inne przedmioty. Wewnątrz niektórych modeli znajdziesz duże przestrzenie, pozwalające na umieszczenie w nich obiektów, których nie da się złożyć i położyć na półce.

 

2 drzwiowe szafy - gwarancja wysokiej jakości  

 

Wysoka jakość wykonania szaf dwudrzwiowych przesuwnych, jak i otwieranych, które oferuje nasz internetowy sklep meblowy, jest gwarancją ich niezawodności, nawet na przestrzeni wielu lat. W naszej ofercie znajdziesz bowiem modele wykonane w całości z drewna, co zapewnia im nie tylko niepowtarzalny wygląd, lecz także trwałość i odporność na codzienną eksploatację. Figurujące w ofercie szafy na ubrania nie mają żadnych niedociągnięć w postaci rys, niewłaściwie połączonych elementów lub innych wad, które mogłyby uniemożliwiać prawidłowe korzystanie z danego mebla lub wpływać niekorzystnie na jego wygląd. Dzięki temu są one w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

bellevue-lozko-szafki-nocne-blql161b.jpg

 

Szafy dwudrzwiowe - funkcjonalne rozwiązania do Twojego wnętrza

 

Szafy dwudrzwiowe z lustrem, jak i bez niego, mogą być wykorzystywane zarówno w sypialniach, jak i we wszelkiego rodzaju przedpokojach, czy też w gabinetach. W ich wnętrzu znajdują się bowiem liczne półki, umożliwiające ułożenie dowolnych przedmiotów w sposób zorganizowany. Większość oferowanych przez nasz sklep modeli, a w tym szafy narożne i szafy dla dzieci, posiada także przestrzeń z drążkiem, na którym można powiesić ubrania oraz wszelkiego rodzaju przedmioty niemieszczące się na standardowych półkach. Bez dwóch zdań szafy dwudrzwiowe są znacznie bardziej funkcjonalne niż odkryte regały, ponieważ pozwalają ukryć swoją zawartość. Takie rozwiązanie sprawdza się świetnie w przypadku osób ceniących minimalizm i porządek.

 

Szeroki wybór funkcjonalnych szaf dwudrzwiowych

 

W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz wysokiej jakości tanie szafy dwudrzwiowe, różniące się pod względem takich aspektów jak: materiał zastosowany do ich stworzenia, kolor, dodatkowe elementy w postaci luster czy innych ozdobników, wymiary oraz układ półek i drążków wewnątrz mebla. Wszystkie te cechy sprawiają, że jesteś w stanie wybrać model idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Oferujemy zarówno klasyczne, nieco bardziej ozdobne szafy przesuwne oraz otwierane, jak i wszelkiego rodzaju nowoczesne modele z dużą liczbą luster i kontrastujących ze sobą geometrycznych elementów. Niektóre szafy z lustrem, jak i bez niego, są jednolite i umożliwiają zestawianie z dowolną barwą ścian oraz z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza.