Łóżka dla dzieci

(72 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Rozmiar łóżka
Styl
Zagłówek
Pojemnik na pościel
Producenci
Filtruj

Łóżka dla dzieci — spokojny sen w ciekawej oprawie

Łóżka dla dzieci dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl różnią się nieco od klasycznych modeli, znajdujących się w sypialniach dorosłych. Niektóre z oferowanych wariantów zostały wzbogacone o atrakcyjne wizualne elementy. Wysoka jakość wykonania łóżek dziecięcych, zestawiona z niepowtarzalnym wyglądem, pasującym do wielu wnętrz, sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagających użytkowników. Większość dostępnych łóżek dla dzieci z zabezpieczeniem jest dodatkowo wyjątkowo uniwersalna, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie - nawet przez kilka lat. Warto jednak pamiętać, że wymiary oferowanych łóżek pojedynczych dla dzieci zostały dopasowane do użytkowników o konkretnym wzroście oraz wieku - z czasem będzie trzeba zatem je wymienić.

lozko-typ-90.jpg

Wysoka jakość i wyjątkowy design, pasujący do każdego wnętrza

Większość łóżek dla chłopców i dziewczynek, wchodzących w skład aktualnego asortymentu sklepu internetowego umebluje.pl, cechuje się minimalistycznym i uniwersalnym wyglądem. Dzięki temu można zestawić je z dowolnym kolorem ścian oraz wyglądem pozostałych przedmiotów, znajdujących się w konkretnym pomieszczeniu. Dostępne w asortymencie łóżka dla dzieci zostały utrzymane w stylu kojarzącym się z dziecięcymi pokojami. Cechują się one charakterystyczną budową oraz niewielkimi wymiarami. Wśród wielu modeli znajdują się między innymi:

Niektóre łóżka dla dzieci z zabezpieczeniem, z myślą o potrzebach rodziców, posiadają również praktyczny pojemnik na pościel. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu a także sprawi, że pokój będzie dużo bardziej funkcjonalny. Nie są to jednak jedyne zalety podwójnych, jak i pojedynczych łóżek dla dzieci, dostępnych w sklepie internetowym umebluje.pl. Wszystkie modele cechują się również wysoką jakością wykonania, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z zakupionego egzemplarza przez naprawdę długi czas. Wszystko za sprawą zastosowania wytrzymałych materiałów i dbałości o najmniejsze detale. Pozwoliło to na uzyskanie łóżek dziecięcych wolnych od jakichkolwiek wad i niedociągnięć.

Szeroki wybór eleganckich łóżek dla dzieci

Pojedyncze łóżka dla dzieci, dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl, występują w wielu wariantach, różniących się między sobą materiałem, użytym podczas produkcji, wymiarami, ozdobnikami, kolorem, a także konstrukcją. Posiadamy bowiem zarówno bardzo proste i klasyczne łóżka dziecięce, jak i takie, które zostały wyposażone w duży pojemnik na pościel, dodatkowe półki czy nawet drabinkę, tworzącą jednoosobowe łóżko piętrowe. Ostatnie rozwiązanie sprawdza się doskonale w pomieszczeniach z ograniczonym metrażem, gdzie dodatkowa ilość miejsca do przechowywania jest na wagę złota. Większość dostępnych łóżek dla chłopca i dziewczynki została utrzymana w minimalistycznym designie, bez żadnych intensywnych kolorów, czy wzorów. Szeroki wybór dostępnych produktów umożliwia natomiast dopasowanie ich do preferencji i potrzeb małego użytkownika w sposób niemal perfekcyjny.