Filtruj

Rozmiar łóżka

więcej... mniej

Styl

więcej... mniej

Producenci

Cena

79 2295
więcej... mniej

Opcje dodatkowe

więcej... mniej

Szerokość

88 227

Głębokość

74 218

Wysokość

45 173

Długość

116 224
Wyczyść filtry

Łóżka dla dzieci — spokojny sen w ciekawej oprawie

Łóżka dla dzieci dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl różnią się nieco od klasycznych modeli, znajdujących się w sypialniach dorosłych. Niektóre z oferowanych wariantów zostały wzbogacone o atrakcyjne wizualne elementy. Wysoka jakość wykonania łóżek dziecięcych, zestawiona z niepowtarzalnym wyglądem, pasującym do wielu wnętrz, sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagających użytkowników. Większość dostępnych łóżek dla dzieci z zabezpieczeniem jest dodatkowo wyjątkowo uniwersalna, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie - nawet przez kilka lat. Warto jednak pamiętać, że wymiary oferowanych łóżek pojedynczych dla dzieci zostały dopasowane do użytkowników o konkretnym wzroście oraz wieku - z czasem będzie trzeba zatem je wymienić.

lozko-typ-90.jpg

Wysoka jakość i wyjątkowy design, pasujący do każdego wnętrza

Większość łóżek dla chłopców i dziewczynek, wchodzących w skład aktualnego asortymentu sklepu internetowego umebluje.pl, cechuje się minimalistycznym i uniwersalnym wyglądem. Dzięki temu można zestawić je z dowolnym kolorem ścian oraz wyglądem pozostałych przedmiotów, znajdujących się w konkretnym pomieszczeniu. Dostępne w asortymencie łóżka dla dzieci zostały utrzymane w stylu kojarzącym się z dziecięcymi pokojami. Cechują się one charakterystyczną budową oraz niewielkimi wymiarami. Wśród wielu modeli znajdują się między innymi:

Niektóre łóżka dla dzieci z zabezpieczeniem, z myślą o potrzebach rodziców, posiadają również praktyczny pojemnik na pościel. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu a także sprawi, że pokój będzie dużo bardziej funkcjonalny. Nie są to jednak jedyne zalety podwójnych, jak i pojedynczych łóżek dla dzieci, dostępnych w sklepie internetowym umebluje.pl. Wszystkie modele cechują się również wysoką jakością wykonania, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z zakupionego egzemplarza przez naprawdę długi czas. Wszystko za sprawą zastosowania wytrzymałych materiałów i dbałości o najmniejsze detale. Pozwoliło to na uzyskanie łóżek dziecięcych wolnych od jakichkolwiek wad i niedociągnięć.

Szeroki wybór eleganckich łóżek dla dzieci

Pojedyncze łóżka dla dzieci, dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl, występują w wielu wariantach, różniących się między sobą materiałem, użytym podczas produkcji, wymiarami, ozdobnikami, kolorem, a także konstrukcją. Posiadamy bowiem zarówno bardzo proste i klasyczne łóżka dziecięce, jak i takie, które zostały wyposażone w duży pojemnik na pościel, dodatkowe półki czy nawet drabinkę, tworzącą jednoosobowe łóżko piętrowe. Ostatnie rozwiązanie sprawdza się doskonale w pomieszczeniach z ograniczonym metrażem, gdzie dodatkowa ilość miejsca do przechowywania jest na wagę złota. Większość dostępnych łóżek dla chłopca i dziewczynki została utrzymana w minimalistycznym designie, bez żadnych intensywnych kolorów, czy wzorów. Szeroki wybór dostępnych produktów umożliwia natomiast dopasowanie ich do preferencji i potrzeb małego użytkownika w sposób niemal perfekcyjny.