Filtruj

Szerokość

37 cm 227 cm

Wysokość

14 cm 197 cm

Głębokość

2 cm 218 cm

Długość

86 cm 224 cm

Długość po rozłożeniu

205 cm 205 cm

Cena

79 1641

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Kolorystyka blatu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Wykonanie blatu

więcej... mniej

Wypełnienie oparcia

więcej... mniej

Szerokość funkcji spania

80 200

Długość funkcji spania

90 200

Pojemnik na pościel

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Łóżka dla dzieci — spokojny sen w ciekawej oprawie

Łóżka dla dzieci, dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl, różnią się nieco od klasycznych modeli, stosowanych w sypialniach dorosłych. Niektóre z oferowanych wariantów zostały wzbogacone o elementy utrzymane w typowo dziecięcym stylu. Wysoka jakość wykonania, zestawiona z niepowtarzalnym wyglądem, pasującym do wielu wnętrz, sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagających użytkowników. Większość dostępnych łóżek dla dzieci jest dodatkowo wyjątkowo uniwersalna, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z nich przez dziecko przez kilka pierwszych lat jego życia. Warto jednak pamiętać, że wymiary oferowanych produktów zostały dopasowane do wzrostu dzieci w konkretnym wieku, dlatego z biegiem czasu może zaistnieć konieczność wymiany wyposażenia pokoju najmłodszego domownika.

lozko-typ-90.jpg

Wysoka jakość i wyjątkowy design, pasujący do każdego wnętrza

Większość łóżek dla dzieci, wchodzących w skład aktualnego asortymentu sklepu internetowego umebluje.pl, cechuje się minimalistycznym i uniwersalnym wyglądem, pozwalającym na zastosowanie ich w połączeniu z dowolnym kolorem ścian oraz wyglądem pozostałych przedmiotów, znajdujących się w tym konkretnym pomieszczeniu. Dostępne produkty zostały utrzymane w stylu kojarzącym się z dziecięcymi pokojami, co zawdzięczają charakterystycznej budowie i stosunkowo niewielkim wymiarom. Niektóre z oferowanych modeli, stworzonych z myślą o najmłodszych, posiadają także pojemnik na pościel. Sprawdza się to doskonale w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu oraz sprawia to, że konkretne wnętrze staje się znacznie bardziej funkcjonalne. Nie są to jednak jedyne zalety łóżek dla dzieci, dostępnych w sklepie internetowym umebluje.pl. Cechują się one również wysoką jakością wykonania, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z zakupionego egzemplarza przez naprawdę długi czas. Wszystko za sprawą zastosowania wytrzymałych materiałów i dbałości o najmniejsze detale. Pozwoliło to na uzyskanie mebli wolnych od jakichkolwiek wad i niedociągnięć.

Szeroki wybór eleganckich łóżek dla dzieci

Łóżka dla dzieci, dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl, występują w wielu wariantach, różniących się od siebie pod względem zastosowanego materiału, dokładnych wymiarów, ewentualnych ozdobników, koloru i ogólnej konstrukcji. Posiadamy bowiem zarówno bardzo proste i klasyczne modele, jak i takie, które zostały wyposażone w duży pojemnik na pościel, dodatkowe półki czy nawet drabinkę, tworzącą jednoosobowe łóżko piętrowe. Ostatnie rozwiązanie sprawdza się doskonale w pomieszczeniach z ograniczonym metrażem, gdzie dodatkowa ilość miejsca do przechowywania jest na wagę złota. Większość dostępnych modeli została utrzymana w minimalistycznym designie, bez żadnych intensywnych kolorów, czy wzorów. Szeroki wybór dostępnych produktów umożliwia natomiast dopasowanie ich do preferencji i potrzeb małego użytkownika w sposób niemal perfekcyjny.