Kredensy

(78 produktów)
Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Szerokość
cm cm
Cena
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Długość
cm cm
Styl
Filtruj

Kredensy to meble, które zaskarbił sobie sympatię wielu klientów. Śmiało można ustawić je w salonie, jadalni, ale i na korytarzu. Jako internetowy sklep meblowy zadbaliśmy o dużą różnorodność naszego asortymentu - zarówno jeżeli chodzi o wybarwienie, dodatkowe zdobienia, rozmiary oraz design. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie swoje wymarzone kredensy kuchenne lub salonowe do wnętrz nowoczesnych oraz tych bardziej klasycznych. Atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość wykonania tylko przekonuje do zakupu.

Kredensy - klasyczne oraz nowoczesne modele

Stworzenie wyjątkowej, eleganckiej, a przy tym spójnej pod względem designu aranżacji nie jest łatwe. Właśnie dlatego, wybierając kredensy pokojowe, należy zwrócić uwagę na styl, który sobą prezentują:

  • - klasyczne kredensy drewniane - ich znakiem rozpoznawczym są kunsztowne zdobienia na frontach, liczne frezowania, a także ozdobne gałki. Niektóre modelu wyróżniają się na tle pozostałych propozycji szerokimi cokołami, a także szklanymi witrynami, za którymi można wyeksponować książki, zastawę stołową, czy też pamiątki rodzinne,
  • - nowoczesne kredensy do salonu - są to meble stylowe, które zaprojektowane zostały w duchu minimalizmu. Kształtem przypominają figury geometryczne, wnoszące harmonię do każdego wnętrza. Ich fronty są gładkie, a standardowe klamki zastępowane podfrezowanymi krawędziami. Dużą popularnością cieszą się nowoczesne kredensy do salonu i kuchni z metalowymi dodatkami (najczęściej nóżkami), które bezpośrednio nawiązują do surowego stylu industrialnego. Chłód czarnej stali przełamywany jest ciepłym wybarwieniem drewna.

Wąskie i małe kredensy kuchenne sprawdzą się we wnętrzach o niewielkim metrażu, natomiast modele głębokie z powodzeniem wypełnia dużą przestrzeń. Niezależnie od wyboru meble te powinny korespondować pod względem zdobień z resztą wyposażenia. Pasować powinny do nich między innymi meble RTV, meblościanki, czy też regały stojące. Niezależnie od wyboru masz pewność, że nabywasz wytrzymałe i solidne meble od popularnych na rynku wnętrzarskim producentów, np.: Gała Meble, Klosse, Lissy, czy też Mebin.

Stylizowane kredensy

Nieoczywistym wyborem są także stylizowane kredensy do jadalni, kuchni oraz salonu. Nieraz przypominają one meble charakterystyczne dla stylu wiejskiego, przez co wpasowują się w skandynawski i prowansalski klimat. Ciekawym rozwiązaniem są także wiszące kredensy oraz regały wiszące. Prezentują się one niezwykle lekko - dzięki nim można zadbać o porządek na najwyższym poziomie. Ich montaż jest szybki i bardzo intuicyjny.