Komody z szafkami i szufladami

(485 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Kolorystyka
Ilość kolorów
Styl
Kolorystyka frontów
więcej... mniej
Kolorystyka korpusu
więcej... mniej
Ilość drzwi
Ilość szuflad
Materiał
Oświetlenie
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Komoda z szufladami i szafkami - idealne miejsce do przechowywania

Jeżeli potrzebujesz w swoim domu dużo miejsca na przechowywanie przedmiotów o różnych wymiarach, komoda z szufladami i szafkami będzie doskonałym rozwiązaniem.

Komody z drzwiami i szufladami to meble, które możesz umieścić w wielu pomieszczeniach - sypialni, salonie, gabinecie czy przedpokoju. Komody z szafkami i szufladami są niezwykle funkcjonalne i zmieścisz w nich wszystko, co potrzebujesz, a co nie nadaje się do przechowywania w szafie czy małych szufladach. Komody z szufladami i szafkami dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią doskonałe miejsce do przechowywania ubrań, drobnych przedmiotów czy dokumentów. Brak przeszklonych półek w większości komód pozwala na ukrycie dowolnych przedmiotów, których nie chcesz specjalnie eksponować.

Komody z drzwiczkami i szufladami do każdego wnętrza

Komody z drzwiami i szufladami dostępne w sklepie umebluje.pl doskonale sprawdzą się w sypialni; możesz wstawić je także do biura, hotelu czy innych pomieszczeń. Ich elegancki, nowoczesny wygląd pozwala na zestawienie z dowolną aranżacją wnętrza niezależnie od koloru ścian i innych elementów znajdujących się w mieszkaniu. W naszej ofercie polecamy komody o różnym przeznaczeniu, między innymi:

Proponujemy również klasyczne modele sprawdzające się w bardziej tradycyjnych pomieszczeniach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz stylową komodę z drzwiami i szufladami dopasowaną do Twoich potrzeb.

mosaic-komoda-typ-47.jpg

Komody z drzwiami i szufladami - wysoka jakość wykonania

Komody z szafkami, drzwiami i szufladami oferowane w naszym sklepie umebluje.pl charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania. Co je wyróżnia?

  • Komody z drzwiami i szufladami zostały wykonane z użyciem prawdziwego drewna, co nadaje im szlachetny wygląd.
  • Są wytrzymałe, solidne i odporne na intensywne użytkowanie przez okres kilkudziesięciu lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji Twoje komody będą prezentować się świetnie nawet przez bardzo długi czas.
  • Wszelkie mechanizmy zastosowane w komodach działają w sposób płynny i umożliwiający łatwe otwieranie drzwi i szuflad. Dzięki temu korzystanie z nich będzie dla CIebie czystą przyjemnością.

Komody z szufladami i szafkami - szeroki wybór

Komody z drzwiami i szufladami dostępne w sklepie umebluje.pl występują w wielu wariantach. Różnią się od siebie:

  • materiałami, z jakich zostały wykonane,
  • kolorami,
  • wymiarami,
  • sposobem organizacji przestrzeni do przechowywania,
  • wykorzystaniem szkła czy wykończeniem.

Niektóre z dostępnych modeli komód mają przeszklone półki świetnie sprawdzające się jako miejsce, w którym umieścisz ozdobne szklanki czy inne przedmioty. Pozostałe komody w większości zostały wyposażone w eleganckie drzwiczki, ukrywające liczne przestrzenie do przechowywania. W kolorystyce proponujemy zarówno nowoczesne komody białe z kolorowymi, niewielkimi elementami, jak i wersje bazujące na strukturze prawdziwego drewna o wyglądzie charakterystycznym dla klasycznych pomieszczeń. Odwiedź nasz sklep internetowy umebluje.pl i wybierz komodę odpowiednią dla Twojego wnętrza!