Filtruj

Szerokość

40 cm 250 cm

Wysokość

26 cm 209 cm

Głębokość

22 cm 101 cm

Długość

41 cm 42 cm

Cena

220 4705

Kolorystyka

Ilość kolorów

więcej... mniej

Producenci

Styl

więcej... mniej
więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Komody z drzwiami i szufladami

Komody z drzwiami i szufladami to meble pojawiające się w wielu pomieszczeniach - od sypialni po salony, gabinety czy przedpokoje. Są one niezwykle funkcjonalne i pozwalają na bezproblemowe przechowywanie przedmiotów o różnych wymiarach. Nie wszystkie obiekty mieszczące się do szafek z ukrytymi za drzwiczkami mogą być bowiem umieszczone w małych szufladach. Z tego powodu komody z drzwiami i szufladami dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią doskonałe miejsce do przechowywania ubrań, drobnych przedmiotów czy dokumentów. Brak przeszklonych półek pozwala na ukrycie dowolnych obiektów przed wzrokiem gości odwiedzających Twoje mieszkanie.

Doskonały wygląd do każdego wnętrza

Komody z drzwiami i szufladami dostępne w sklepie online umebluje.pl doskonale sprawdzą się nie tylko w prywatnych sypialniach, lecz także w innych pomieszczeniach znajdujących się w Twoim domu oraz w miejscach takich jak hotele czy biura. Ich elegancki, nowoczesny wygląd pozwala na zestawienie z dowolną aranżacją wnętrza niezależnie od koloru ścian i innych elementów znajdujących się w jego wyposażeniu. Oferujemy również klasyczne modele sprawdzające się w bardziej tradycyjnych pomieszczeniach, dzięki czemu każdy klient będzie w stanie wybrać stylową komodę z drzwiami i szufladami dopasowaną do własnych potrzeb.

mosaic-komoda-typ-47.jpg

Wysoka jakość wykonania

Liczne komody z drzwiami i szufladami dostępne w sklepie internetowym umebluje.pl zostały wykonane z użyciem prawdziwego drewna, co zapewia im nie tylko szlachetny wygląd, lecz także wytrzymałość na intensywne użytkowanie przez okres kilkudziesięciu lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji meble drewniane są bowiem w stanie prezentować się świetnie nawet przez tak długi czas. Podczas tworzenia produktów, jakimi są komody z drzwiami i szufladami wchodzące w skład aktualnej oferty naszego sklepu, zadbano również o to, by wszelkie zastosowane mechanizmy działały w sposób płynny i umożliwiały łatwe otwieranie drzwi i szuflad. Dzięki temu korzystanie z nich staje się czystą przyjemnością.

Szeroki wybór komód

Komody z drzwiami i szufladami ze sklepu umebluje.pl występują w wielu wariantach różniących się od siebie materiałami, z jakich zostały wykonane, kolorami, wymiarami, sposobem organizacji przestrzeni do przechowywania, ewentualnym wykorzystaniem szkła czy wykończeniem. Niektóre z dostępnych modeli mają przeszklone półki świetnie sprawdzające się jako miejsce, w którym umieścisz ozdobne szklanki czy inne przedmioty, które mogą być widoczne podczas odwiedzin gości. Pozostałe meble w większości zostały wyposażone w liczne przestrzenie ukryte za eleganckimi drzwiczkami. Poszczególne produkty różnią się od siebie także pod względem koloru, co ma ścisły związek z materiałami użytymi do ich wykonania. Proponujemy zarówno nowoczesne, białe warianty z kolorowymi, niewielkimi elementami, jak i wersje bazujące na strukturze prawdziwego drewna i designie charakterystycznym dla klasycznych pomieszczeń urządzonych w stylu pałacowym.