Filtruj

Szerokość

40 197

Wysokość

34 142

Głębokość

27 103

Cena

253 3996

Kolorystyka

Styl

więcej... mniej

Kolorystyka frontów

więcej... mniej

Kolorystyka korpusu

więcej... mniej

Wykonanie frontów

więcej... mniej

Wykonanie korpusu

więcej... mniej

Ilość drzwi

więcej... mniej

Ilość szuflad

więcej... mniej

Materiał

więcej... mniej

Oświetlenie

więcej... mniej

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Witryny wiszące do salonu mogą stanowić element aranżacyjny, który odmieni całe wnętrze. Oferujemy klientom naszego sklepu internetowego różne modele regałów zamkniętych w zależności od miejsca i styku pomieszczenia. Witryny bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w salonach, jak i kuchniach i pokojach młodzieżowych do przechowywania ważnych rzeczy lub dekoracji.

Modele witryn wiszących, które dostępne są w naszym sklepie

Prowadząc internetowy sklep meblowy, oferujemy naszym klientom jedynie wysokojakościowe modele mebli do salonów i pokojów dziennych. Do nowoczesnych wnętrz bardzo dobrze sprawdzą się witryny wiszące oszklone, które dodatkowo mają funkcję oświetlenia. Można w nich umieścić szkło lub klasyczną ceramikę. W pokoju młodzieżowym mogą stanowić mebel do trzymania książek.

Witryny wiszące do jadalni mogą posłużyć do organizacji talerzy lub okazyjnych zastaw, które wyciągane są jedynie od święta. Przez to, że są one montowane na ścianie, nie zajmują dużo miejsca, jednocześnie dając możliwość do przechowywania różnych rzeczy.

Meble stylowe potrafią wykończyć całe pomieszczenia bez większego nakładu pracy i dekorowania. Polecamy także meble RTV, które posłużą do uniesienia telewizora na wysokość wzroku oraz przechowywania gier, kabli i innych akcesoriów multimedialnych. Meblościanki są bardzo wygodne i ponadczasowe.