Witryny wiszące

(45 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Kolorystyka
Styl
Kolorystyka frontów
Kolorystyka korpusu
Wykonanie frontów
Wykonanie korpusu
Ilość drzwi
Ilość szuflad
Materiał
Oświetlenie
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Witryny wiszące do salonu mogą stanowić element aranżacyjny, który odmieni całe wnętrze. Oferujemy klientom naszego sklepu internetowego różne modele regałów zamkniętych w zależności od miejsca i styku pomieszczenia. Witryny bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w salonach, jak i kuchniach i pokojach młodzieżowych do przechowywania ważnych rzeczy lub dekoracji.

Modele witryn wiszących, które dostępne są w naszym sklepie

Prowadząc internetowy sklep meblowy, oferujemy naszym klientom jedynie wysokojakościowe modele mebli do salonów i pokojów dziennych. Do nowoczesnych wnętrz bardzo dobrze sprawdzą się witryny wiszące oszklone, które dodatkowo mają funkcję oświetlenia. Można w nich umieścić szkło lub klasyczną ceramikę. W pokoju młodzieżowym mogą stanowić mebel do trzymania książek.

Witryny wiszące do jadalni mogą posłużyć do organizacji talerzy lub okazyjnych zastaw, które wyciągane są jedynie od święta. Przez to, że są one montowane na ścianie, nie zajmują dużo miejsca, jednocześnie dając możliwość do przechowywania różnych rzeczy.

Meble stylowe potrafią wykończyć całe pomieszczenia bez większego nakładu pracy i dekorowania. Polecamy także meble RTV, które posłużą do uniesienia telewizora na wysokość wzroku oraz przechowywania gier, kabli i innych akcesoriów multimedialnych. Meblościanki są bardzo wygodne i ponadczasowe.