Komody ryflowane to nie tylko meble do przechowywania, to prawdziwe dzieła sztuki, które mogą nadać Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. W tym artykule odkryjemy, dlaczego komody ryflowane cieszą się tak dużą popularnością, jakie są ich zalety oraz jak możesz je wkomponować w różne style aranżacji wnętrz.

Czytaj więcej...

Jeżeli tak – to nic dziwnego! Ta tkanina to wpisuje się w grupę wnętrzarskich trendów 2023. Jest to tkanina o „barankowej” strukturze, dzięki której meble wnoszą do pomieszczenia przytulną atmosferę.

Czytaj więcej...

Warto stworzyć wyjątkową aranżację stołu, która wprowadzi domowników w świąteczny nastrój. Jak najlepiej to zrobić? Już Wam podpowiadamy!

Czytaj więcej...

Rok 2021 w świecie designu zapowiada się niezwykle barwnie. Jeśli szukacie podpowiedzi, jakie meble będą modne w najbliższych miesiącach oraz chcecie znaleźć stylistykę, która będzie zgodna z trendami i Waszymi potrzebami, to zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem.

Czytaj więcej...

Posiadając małe wnętrze do aranżacji, stoimy przed nie lada wyzwaniem. Jak pogodzić piękne z funkcjonalnym? Dobra organizacja w takiej sytuacji to podstawa. Podczas urządzania pomieszczenia musimy pamiętać o zapewnieniu maksymalnej przestronności oraz użyteczności. Nie możemy zapominać o wizualnej warstwie aranżacji, jak również o przestrzeni na przechowywanie.

Czytaj więcej...