Warto stworzyć wyjątkową aranżację stołu, która wprowadzi domowników w świąteczny nastrój. Jak najlepiej to zrobić? Już Wam podpowiadamy!

Czytaj więcej...

Rok 2021 w świecie designu zapowiada się niezwykle barwnie. Jeśli szukacie podpowiedzi, jakie meble będą modne w najbliższych miesiącach oraz chcecie znaleźć stylistykę, która będzie zgodna z trendami i Waszymi potrzebami, to zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem.

Czytaj więcej...

Posiadając małe wnętrze do aranżacji, stoimy przed nie lada wyzwaniem. Jak pogodzić piękne z funkcjonalnym? Dobra organizacja w takiej sytuacji to podstawa. Podczas urządzania pomieszczenia musimy pamiętać o zapewnieniu maksymalnej przestronności oraz użyteczności. Nie możemy zapominać o wizualnej warstwie aranżacji, jak również o przestrzeni na przechowywanie.

Czytaj więcej...

Styl prowansalskim nie traci na popularności. Przytulne wnętrza zachęcające do błogiego odpoczynku w domowym zaciszu to niekwestionowany hit aranżacji. Jeśli, więc zastanawiacie się jak stworzyć salon rodem ze słonecznej Prowansji to przygotowaliśmy dla Was kilka porad.

Czytaj więcej...

W Waszym domu chcecie przeznaczyć specjalną przestrzeń dla gości? W takim razie poznajcie garść porad na temat aranżacji sypialni przeznaczonej dla odwiedzających Was, bliskich osób.

Czytaj więcej...