Materace promocja

(4 produktów)
Filtruj według
Producenci
Cena
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Długość
Długość po rozłożeniu
Filtruj

Materace promocja to bardzo dobra okazja do zaaranżowania wygodnego łóżka w niewielkiej cenie. Posiadamy je w różnych rozmiarach i kilku modelach, przez co każdy może znaleźć odpowiednią wersję dla siebie. Do wyboru jest między innymi materac piankowy, sprężynowy, a także dwustronny. Zapraszamy do wybrania najlepszej pozycji dla siebie. Wszystkie materace objęte są gwarancją.

Materace w promocyjnej cenie

Materace do spania w promocji to świetna okazja, aby wymienić swój dotychczasowy model na znacznie bardziej wygodny. Spędzamy średnio 1/3 życia w łóżku, dlatego nie warto ograniczać się do przeciętnych wersji. Nasz internetowy sklep meblowy oferuje różnego rodzaju materace promocyjne, które zadbają o jakość snu i zdrowe plecy.

Materace wyprzedaże to między innymi materac sprężynowy, który jest średnio-twardy oraz podpiera ciało na całej powierzchni. Składa się pianki, kokosa, warstwy pocket spring oraz pokrowca. Dodatkowo wierzchnia powłoka może być bez problemu ściągana i prana, zachowując w ten sposób nieustanną świeżość materaca.

Odpowiednia twardość materaca również jest istotna dla komfortu spania. Jeśli borykasz się problemami na tle bólów pleców, warto postawić na nieco bardziej utwardzony materiał, aniżeli miękki. Promocja materace obejmuje różne rozmiary: