Filtruj

Szerokość

100 cm 100 cm

Wysokość

18 cm 27 cm

Długość

200 cm 200 cm

Cena

484 2044

Producenci

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Materace 100x200

Materac jest nieodłącznym elementem każdego łóżka, a wybór odpowiedniego modelu zapewnia wygodny sen przez całą noc. W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz liczne materace 100x200 cm różniące się między sobą wieloma aspektami, dzięki czemu dopasujesz wariant pasujący do posiadanego stelaża i odpowiadający Twoim potrzebom. Oferujemy zarówno klasyczne modele bez dodatkowych udogodnień, jak i produkty wyposażone w funkcje spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Szeroki wybór dostępnych materaców

Oferowane materace 100x200 cm różnią się od siebie pod względem takich cech, jak dodatkowe udogodnienia oraz materiał, z którego zostały wykonane. W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz liczne modele. Oferujemy zarówno materace skonstruowane w oparciu o klasyczne sprężyny, jak i wersje bazujące jedynie na odpowiednio ułożonych warstwach poszczególnych rodzajów pianek i mat. Niektóre warianty zostały wyposażone w możliwość profilowania, dzięki czemu ich użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

materac-pocket-comfort-140-200.jpg

Wysoka jakość wykonania

Wygodny materac wysokiej jakości to nie tylko zwykła pianka, ewentualny dodatek maty kokosowej i konstrukcja składająca się ze sprężyn. W sklepie internetowym umebluje.pl znajdziesz wysokiej jakości produkty wykonane z wykorzystaniem takich materiałów jak pianka termoelastyczna, wkład lateksowy, pianka naturalna Natur Biogreeen, mata kokosowa czy pianka masująca. Wszystkie te tworzywa pozwoliły na stworzenie licznych modeli wygodnych i wytrzymałych materaców będących w stanie służyć przez naprawdę długi czas. Każdy oferowany model różni się od pozostałych pod względem dokładnego składu i kolejności ułożenia poszczególnych warstw, dzięki czemu jesteś w stanie znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom. Podczas produkcji dostępnych produktów zadbano nawet o najmniejsze szczegóły, dlatego uzyskane materace 100x200 cm są w stanie zadowolić każdego, nawet bardzo wymagającego użytkownika.

Wygoda przede wszystkim

W konstrukcji produktów, jakimi są materace 100x200 cm oferowane przez sklep internetowy umebluje.pl wykorzystano różne rodzaje pianek wysokiej jakości, co pozwoliło na uzyskanie modeli zapewniających pełen komfort użytkowania. Warianty zawierające matę kokosową sprawdzą się w przypadku osób preferujących nieco twardsze powierzchnie do spania. Te wyposażone w piankę termoelastyczną umożliwiają dopasowanie do sylwetki użytkowników wolących znacznie miększe modele. Opcje antybakteryjne są natomiast świetnym rozwiązaniem dla klientów ceniących higienę oraz cierpiących z powodu alergii. Szeroki wybór oferowanych materaców o wymiarach 100x200 cm pozwala na znalezienie modelu idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom.