Etap Sofa

Filtruj według
Cena
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Długość
Długość po rozłożeniu
Szerokość funkcji spania
Wysokość siedziska
Kolor tapicerki
Styl
Pojemnik na pościel
Wypełnienie siedziska
Wypełnienie oparcia
Zagłówek
Funkcja Relaks
Wykonanie nóg
Filtruj

Etap Sofa to polska propozycja mebli tapicerowanych. Marka produkuje swoje produkty w dwóch nowoczesnych zakładach – w Bydgoszczy i Chełmnie. Inspiracją dla producenta są przede wszystkim nowoczesne trendy, również te obowiązujące w muzyce i sztuce. W efekcie Etap meble to piękne i funkcjonalne wypoczynki, wśród których warte wyróżnienia są sofy rozkładane ze skóry, narożniki z funkcją spania, fotele oraz pufy. Jako sklep internetowy z meblami oferujemy je w bardzo przystępnych cenach. 

Meble Sofa - połączenie komfortu i wytrzymałości 

Polecana przez nasz sklep marka Etap Sofa to gwarancja zadowolenia. Sygnowane logiem tej firmy narożniki, rozkładane sofy z funkcją spania są nie tylko wygodne, ale również odzwierciedlają nowoczesne podejście do formy i kształtu. Dzięki nim można stworzyć unikatowe wnętrza. Etap meble są również ekskluzywne. Sama marka jest ściśle związana ze światem mody jako partner Fashion Week. Jej twórcy mają więc dostęp do najlepszych projektów designerskich.

Firma Etap Sofa dba o wygodę użytkowników, stąd wiele udogodnień, których nie ma konkurencja. Między innymi Etap meble posiadają ruchome zagłówki, które gwarantują najbardziej optymalne podparcie głowy i karku. Z kolei regulowane nachylenie oparć ułatwia osiągniecie relaksu pleców i barku. Producent Etap Sofa zadbał również o ruchome półki i podłokietniki, które pozwalają na wygodną pracę z laptopem. Ciekawa jest również funkcja spania oraz regulowana wysokość oparć i głębokość siedzisk. Dzięki niej można przyjąć pozycję, która odpręży kręgosłup. Dopełnieniem wygody w meblach Etap są również wysuwane podnóżki, które przynoszą ulgę zmęczonym nogom.

Marka Etap Sofa - musisz ją poznać

Co wyróżnia propozycje Etap Sofa? Przede wszystkim oryginalne formy i wysoka funkcjonalność. Te meble doceniają nie tylko klienci indywidualnie, ale również specjaliści z branży aranżacji wnętrz, o czym świadczą liczne nagrody dla marki. Firma Etap Sofa ma ambicje wyznaczać współczesne trendy w meblarstwie. Proponuje między innymi narożniki, sofy, fotele w obiciu ze skóry naturalnej i tkaniny. Ponadto liczne komplety wypoczynkowe. Meble Etap wytwarzane są także na indywidualne zamówienie - istnieje, np. możliwość doprecyzowania, z jakiego materiału ma być wykonana tapicerka.