• Meble Brugia Forte

    Zobacz Kolekcję
    Brugia (Forte) 1665,- 1364,- 1081,- 987,- 291,- 498,-

Meble Brugia - nowoczesny design do pokoju dziennego

Kolekcja Brugia to meble proponowane przez polskiego producenta, markę Forte. Wyróżnia je przemyślane połączenie wysokiej jakości, nieprzeciętnej funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa. Design mebli doskonale wpisuje się we współczesną wersję stylu flamandzkiego. Szlachetność wykończeń idzie w parze z prostotą, a eklektyzm łączy się z modernistyczną praktycznością wszystkich elementów. Mimo swojej neutralności meble Brugia zachwycają nawiązaniami do klasyki w jej najwyśmienitszej formie. Na kolekcję marki Forte składają się meble idealne do pokoju dziennego, w tym do salonu, jadalni lub gabinetu. Niektóre elementy nadadzą się także do sypialni lub pokoju młodzieżowego.

Eklektyczne wzornictwo dla każdego

Kolekcja Brugia to majstersztyk współczesnego eklektyzmu. Meble mają postać nieskomplikowanych, regularnych brył z klasycystycznymi wykończeniami. Ich niestandardowym dopełnieniem są modernistyczne dekory. Kontrast dla gładkiej, połyskującej bieli stanowią elementy w odcieniu ciemnoszarego betonu. Taka kompozycja pasuje nie tylko do klasycznego wnętrza, ale także do aranżacji bardziej nowoczesnej, w tym do wystroju industrialnego, w którym wprowadzi odrobinę ładu i jasności. Kolorystyka mebli sprawia, że doskonale pasują do pomieszczeń o dowolnym metrażu. Atrakcyjnie rozjaśnią mniejsze lokum, ale imponująco odnajdą się w przestronnym pokoju. Estetycznym wykończeniem są dopasowane uchwyty i łatwe w przesuwaniu nóżki szafek.

Rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia

Perfekcyjnie dopracowane meble Brugia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości, trwałe materiały w postaci solidnych płyt wiórowych i MDF. Co więcej, każda szafka i szuflada zaskakuje pojemnością. Komfortowym dodatkiem jest system cichego domyku, który tworzą samohamujące drzwiczki i szuflady z dopracowanymi prowadnicami. Takie rozwiązania niwelują problem trzaskania lub niedomykających się mebli. Pięknym zwieńczeniem kolekcji mebli jest oświetlenie LED. W połączeniu z jasnymi płytami oraz ciemnymi dekorami, daje ono fenomenalny efekt wizualny.