Łóżka skrzyniowe

(248 produktów)
Filtruj według
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
Rozmiar łóżka
Styl
Zagłówek
Pojemnik na pościel
Producenci
Filtruj

Łóżka skrzyniowe to bardzo dobre rozwiązanie w momencie, gdy chcemy uzyskać wygodne i stabilne łoże, a także dodatkowe miejsce do przechowywania. Posiadamy różne modele i rozmiary, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Łóżko skrzyniowe – najwygodniejsze rozwiązanie do spania

Łóżka skrzyniowe charakteryzują się tym, że są przede wszystkim stabilne, mocne i wygodne. Dobierając odpowiedni materac, można zyskać komfortowe spanie nawet w dwie osoby. Nasz internetowy sklep meblowy oferuje różne rozmiary, a także kolory i wykończenia. Do najbardziej popularnych należą białe wersje, które pasują do nowoczesnych wnętrz. Dla fanów klasyki polecamy łóżka skrzyniowe wykonane z drewna.

Oprócz tego, że łóżko skrzyniowe jest bardzo wygodne, umożliwia również przechowywanie pościeli, ubrań czy koców, podczas gdy nie są używane. Jest to rozwiązanie cenione przez osoby, mieszkające w mniejszych mieszkaniach bądź kawalerkach. Łóżko skrzyniowe 160 × 200 jest najczęściej wybierane przez pary. Do dziecięcego pokoju polecamy łóżko skrzyniowe 120 × 200 lub łóżko skrzyniowe 140 × 200 dla młodzieży.

Jako producent mebli, dbamy o każdy detal, bowiem zdajemy sobie sprawę, że na łóżku człowiek spędza 1/3 swojego życia i nie powinno ono być niskiej jakości. Sprzedajemy modele zabudowane oraz te z pustą przestrzenią.