Antwerpen

Zobacz Kolekcję
zdjęcie kolekcji

Kolekcja Antwerpen to seria mebli marki Black Red White, która wyróżnia się wyjątkową prostotą. Rozbudowana linia modułowa składa się z licznych komód, ale pojawiają się też witryny, półki, łóżka, regały, szafki, a nawet ławki. Nie brakuje też luster ściennych. Ponadto, w kolekcji znajdują się meble Antwerpia przeznaczone do wykorzystania jako pełne umeblowanie przedpokoju. Ze względu na ich neutralną kolorystykę i nienachalne wzornictwo, doskonale wkomponują się w dowolnie urządzone wnętrze. Można wykorzystać je do umeblowania nie tylko przedpokoju, ale też sypialni, salonu, a nawet jadalni. Cała kolekcja jest inspirowana budownictwem belgijskiej Antwerpii, w której styl renesansowy oryginalnie łączy się ze stylem hanzeatyckim oraz wpływami gotyku. Minimalizm i delikatność wykończeń nawiązuje też do tradycyjnych form skandynawskich. Ciekawy akcent stanowią ławki zastępujące krzesła przy stole i klasyczne, eleganckie przeszklenia witryn.

Zaskakujące formy i zachwycająca kolorystyka

Wyrazisty w swoim minimalizmie styl sprawia, że meble Antwerpen odnajdą się w dowolnym wnętrzu. Producent wziął to pod uwagę, oferując elementy nadające się do wykorzystania w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu można zachować spójność designu, w zbliżony sposób meblując poszczególne pokoje. Jasne odcień boków i frontów wprowadza do wnętrza wrażenie przestronności charakterystyczne dla skandynawskich aranżacji. Czarne wykończenia w postaci gałek, blatów i innych detali tworzą urokliwy kontrast, który daje niesamowity efekt. Fronty mebli Antwerpen są pokryte estetycznymi frezami, które atrakcyjnie współgrają z grubszymi listwami bocznymi.

Oryginalny pomysł na nowoczesne wnętrze

Cechą wyróżniającą meble Antwerpia spośród innych kolekcji Black Red White jest ich nietuzinkowa kolorystyka. Proste bryły o odcieniu jasnego modrzewia sibiu oraz blaty w tonacji sosny larico tworzą harmonijny, ponadczasowy klimat. Na uwagę zasługują też widoczne słoje drzew, które podkreślają naturalny charakter kolekcji. Witryny należące do linii Antwerpen są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które efektownie podkreśla drewno. W szafkach i szufladach zamontowane zostały mechanizmy cichego domykania, które podnoszą komfort użytkowania mebli. Wyraziste i poręczne uchwyty pozwalają na bezproblemowe otwieranie i zamykanie, a przy okazji stanowią gustowne wykończenie wszystkich modułów serii Antwerpia.

Zdjęcia aranżacji

meble aranżacja 2