Menu

Zamów przez email lub telefon: sklep@umebluje.pl 505 107 395

Czerpiemy energię z natury

Położenie w sercu jednego z najbardziej zielonych regionów Polski sprawia, że czujemy się odpowiedzialni za środowisko, dlatego nasze biznesowe działania prowadzimy w taki sposób, żeby chronić naturę. W naszej siedzibie zdecydowaliśmy się na instalację paneli słonecznych w celu obniżenia emisji CO2 do atmosfery. Możemy, więc oficjalnie ogłosić, że nasza marka napędzana jest zieloną energią.

Kochamy otaczać się pięknem natury, dlatego w naszej codziennej dokładamy wszelkich starań, by ochronić środowisko naturalne. Jednym z przejawów tej troski jest instalacja fotowoltaiczna, która zasila zielonym prądem siedzibę marki Umebluje.pl w Działdowie. Nasi klienci mogą, więc odetchnąć zdrowym powietrzem, bo produkcja prądu odbywa się poprzez wykorzystanie odnawialnego źródła energii, jakim jest promieniowanie słoneczne. W związku proces wytwarzanie prądu ze słońca nie wpływa negatywnie na zdrowie oraz życie ludzi i zwierząt, a także nie powoduje emisji szkodliwych substancji do atmosfery takich jak CO2, inne gazy cieplarniane czy pyły. Umebluje.pl po prostu współpracuje z naturą, zamiast jej szkodzić. Bo pragniemy, żeby świat, który Was otacza był piękny i zdrowy.

CSR jest dla nas ważny, dlatego w codziennej pracy z radością hołdujemy zasadom Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Wybieramy wyłącznie materiały o wysokich parametrach technicznych od zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy podobnie jak my troszczą się o środowisko naturalne. Dlatego robiąc zakupy na Umebluje.pl współdzielicie naszą wizję świata, w której troska o naturę jest priorytetowa.

Bieżącą moc naszych paneli mogą Państwo śledzić pod tym adresem


Nasze marki

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Darmowa dostawa

Na terenie kraju dla zamówień od 1500zł

Bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Gwarancja najniższej ceny

Doradcy klienta

Do Państwa dyspozycji

Bezpieczne Płatności

Zaufany certyfikat SSL / Płatności PayU