Zakor

Meble Zakor to połączenie trwałości, perfekcyjnego wykończenia oraz modnego designu, który wpasowuje się w aktualne trendy. Stanowią one inwestycję na wiele lat - dzięki nim każda aranżacja (dzisiaj, jak i za 10-15 lat) będzie prezentowała się spektakularnie. W naszym sklepie internetowym meble Zakor oferujemy w przystępnym przedziale cenowym. U nas zamówi zarówno całe zestawy, jak i pojedyncze komody Zakor, krzesła, meble tapicerowane (kanapy i narożniki), a nawet łóżka! Jest w czym wybierać.

Meble Zakor - daj się zaskoczyć wyjątkowym kolekcjom 

Zakor meble wykonane są z dębowego drewna - właśnie dlatego są one bardzo trwałe oraz odporne na uszkodzenia, które mogą się pojawić w wyniku częstej eksploatacji. W katalogu Zakor widocznym na tej podstronie, oferujemy takie kolekcje jak: Hatillo, Limera, Malaren, Mamut, Valverde, Tilburg, Porvoo, jak i Merano.

Firma Zakor zadbała o to, aby jej meble do salonu oraz meble do sypialni, sprawdziły się w wielu aranżacjach (zarówno klasycznych, skandynawskich, ale i nowoczesnych). Jeżeli jednak interesują Cię inni producenci mebli, to polecamy również:

Cennik mebli Zakor oferowany przez nasz internetowy sklep meblowy jest bardzo korzystny. Zachęcamy przy tym do sprawdzania naszej oferty regularnie, gdyż często ogłaszamy atrakcyjne promocje.