• Cortina (Meble Wójcik) 1376,- 237,- 835,- 1585,- 1433,-

Meble Cortina - urok ponadczasowego drewna

Niezwykle klimatyczne meble Cortina to wszechstronna propozycja marki Wójcik. Na serię składają się elementy odpowiednie do wyposażenia salonu, jadalni, pokoju dziennego i przedpokoju. Niektóre meble sprawdzą się także w sypialni, pokoju młodzieżowym lub w biurze. Mnogość pozycji sprawia, że całe mieszkanie może zostać urządzone w jednakowej stylistyce. Linia Cortina jest utrzymana w stonowanej kolorystyce jasnego, naturalnego drewna dębu grandson. Odcień doskonale wkomponuje się w dowolne wnętrze, bez względu na metraż i barwę ścian. Możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych elementów pozwala precyzyjnie zapełnić przestrzeń lokum.

Ponadczasowy design i funkcjonalne rozwiązania

Stylowe meble Cortina zwracają uwagę klasycznym designem i ponadczasowym wzornictwem. Masywna konstrukcja frontów już na wstępie daje wrażenie nieprzeciętnej solidności. Dopełnieniem są wyraziste, szerokie nogi stołów i ław. Charakter mebli został jednak estetycznie złagodzony zaokrąglonymi kantami. Zachowawczość zdobień pozwala na bezproblemowe wpasowanie mebli do mieszkań urządzonych w dowolnym stylu. Odnajdą się zarówno w wystroju klasycznym, jak i nowoczesnym. Minimalizm zdobień i maksymalna dbałość o ergonomię sprawiają, że meble Cortina są niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Brak wyrazistych dekorów to także łatwiejsza pielęgnacja. Przeszklenia zastosowane w witrynach dodają kolekcji elegancji i optycznie powiększają pokój. Możliwość dokupienia oświetlenia LED pozwala dodatkowo je wyeksponować, przekładając się na przytulniejszy klimat wnętrza.

Jakość i trwałość podbijająca serca

Meble Cortina zostały wyprodukowane z wysokiej jakości komponentów. Zastosowanie płyt laminowanych i płyt MDF to gwarancja solidności i trwałości na lata. Ciemne, metalowe uchwyty są do nich estetycznie dopasowane. Zapewniają wygodną obsługę mebli i stanowią eleganckie dopełnienie szafek oraz szuflad. Kolekcja zachwyca systemem cichego domyku, który chroni nie tylko przed zbędnym hałasem, ale też przed obiciem lub zarysowaniem mebli. We wszystkich drzwiczkach zastosowano nowoczesne zawiasy, natomiast szuflady są wyposażone w bezawaryjne prowadnice. Takie rozwiązanie daje pewność, że meble zawsze będą zamknięte. Niskie nóżki zastosowane w szafkach ułatwiają przestawianie mebli. Ograniczone wzornictwo lustra i półek sprawia, że drobniejsze produkty z kolekcji są perfekcyjnym uzupełnieniem mebli wielkogabarytowych.