Stoły Paged

Zobacz Kolekcję
zdjęcie kolekcji

Stoły Paged to wyjątkowe meble, które sprawią, że każda jadalnia będzie prezentować się niezwykle elegancko. Są one wykonane z dobrej jakości materiałów, a odpowiedni kształt nadali mi projektanci, wzorujący się na aktualnych trendach. Dzięki tym dwóm cechom stół od Paged Meble jest przyszłościową inwestycją. Wystarczy dobrać do niego krzesła Paged, by stworzyć funkcjonalny, a przy tym szykowny komplet. 

Stoły Paged - klasa i wytrzymałość w jednym 

Wybierając Paged stół okrągły, jak i prostokątny, każdy klient ma pewność, że otrzyma mebel starannie wykończony, nienagannie prezentujący się z każdej strony. O taką jakość wykonania dba marka Paged Meble, której historia, a zarazem tradycja meblarska sięga 1881 roku. 

Jako internetowy sklep meblowy jesteśmy pewni, że każdy sprzedawany przez nas nierozkładany i rozkładany stół Paged sprosta oczekiwaniom klientów, którzy szukają wyjątkowych mebli do swoich mieszkań. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się między innymi stoły Paged Orbi, Argo i Vito. Prostokątne, jak i okrągłe stoły Paged dostępne są w różnych odcieniach, a także wymiarach. 

Koniecznie sprawdź, jakie jeszcze Meble Paged znajdziesz w naszym sklepie! Kupując stoły koniecznie dobierz do nich krzesła stylowe. Jeżeli szukasz natomiast czegoś do salonu, to daj się oczarować stolikom kawowym Paged.

Zdjęcia aranżacji

meble  aranżacja 2 meble  aranżacja 3 meble  aranżacja 4 meble  aranżacja 5 meble  aranżacja 6