Filtruj

Kategorie

więcej... mniej

Cena

161 7089

Szerokość

41 150

Wysokość

38 187

Głębokość

48 122

Długość

60 240

Długość po rozłożeniu

105 300

Wysokość siedziska

0 76
więcej... mniej

Kolor tapicerki

Na karcie produktu pod przyciskiem "Dostosuj i kup" znajdziesz wzornik ze wszystkimi tkaninami, w których można wykonać dany mebel

Styl

więcej... mniej

Pojemnik na pościel

więcej... mniej

Zagłówek

więcej... mniej

Funkcja Relaks

więcej... mniej

Wykonanie blatu

więcej... mniej

Kolorystyka blatu

więcej... mniej

Wykonanie nóg

więcej... mniej

Kolorystyka siedziska

więcej... mniej

Wykonanie oparcia

więcej... mniej

Kolorystyka oparcia

więcej... mniej
Wyczyść filtry

Najwyższa jakość i dbałość o detale - takie są meble Paged

Meble Paged wyróżniają się unikalnym wzornictwem oraz starannością wykonania. Do ich produkcji stosuje się odpowiednio wyselekcjonowane, lite drewno oraz naturalne forniry. Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji, które obejrzeć można w katalogu Paged, sprawia, że meble nadają się do wielu aranżacji bez względu na rodzaj wnętrza i wizję estetyczną jego właściciela. W ofercie znajdują się meble do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i gabinetu. Dostępne są również unikatowe propozycje do lokali użytkowych, takich jak hotel, restauracja czy kawiarnia. Rzemieślnicy, tworzący meble tradycyjnymi metodami, dysponują wiedzą i technologią, dzięki którym mogą zaoferować oryginalne, oferowane przez nasz internetowy sklep meblowy, propozycje od Paged, a w tym: krzesła, stoły, komody, jak i całe kolekcje mebli do salonu Paged.

Oryginalne propozycje na topie

Niepowtarzalny design i dbałość o detale sprawiają, że wnętrze, które umeblowano przy pomocy produktów marki Paged, olśniewa stylem i klasą. 150 lat doświadczenia zaowocowało również czerpaniem z wielu wzorców, począwszy od europejskiej estetyki, po elementy pochodzące z kultury japońskiej, skandynawskiej czy włoskiej. W przeciwieństwie do masowej produkcji tutaj najważniejszy jest sam produkt, nie czas, przeznaczony na jego wykonania. Technologia ma bowiem w pierwszej kolejności służyć jakości. Można się o tym przekonać odwiedzając jeden z 250 punktów w Polsce, gdzie odnajdzie się w sklepie meble Paged.

Wszyscy producenci mebli, których propozycje sprzedajemy w naszym sklepie, wytwarzają produkty najwyższej jakości, o czym sam możesz się przekonać, przeglądając widniejące w ofercie kolekcje. Jeżeli jeszcze niczego nie znalazłeś dla siebie, to koniecznie sprawdź meble Vero.