Filtruj według
Cena
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Długość
Długość po rozłożeniu
Szerokość funkcji spania
Wysokość siedziska
Styl
Wykonanie blatu
Kolorystyka blatu
Wykonanie nóg
Kolorystyka siedziska
Wykonanie oparcia
Kolorystyka oparcia
Filtruj

Najwyższa jakość i dbałość o detale - takie są meble Paged

Meble Paged wyróżniają się unikalnym wzornictwem oraz starannością wykonania. Do ich produkcji stosuje się odpowiednio wyselekcjonowane, lite drewno oraz naturalne forniry. Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji, które obejrzeć można w katalogu Paged, sprawia, że meble nadają się do wielu aranżacji bez względu na rodzaj wnętrza i wizję estetyczną jego właściciela. W ofercie znajdują się meble do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i gabinetu. Dostępne są również unikatowe propozycje do lokali użytkowych, takich jak hotel, restauracja czy kawiarnia. Rzemieślnicy, tworzący meble tradycyjnymi metodami, dysponują wiedzą i technologią, dzięki którym mogą zaoferować oryginalne, oferowane przez nasz internetowy sklep meblowy, propozycje od Paged, a w tym: krzesła, stoły, komody, jak i całe kolekcje mebli do salonu Paged.

Oryginalne propozycje na topie

Niepowtarzalny design i dbałość o detale sprawiają, że wnętrze, które umeblowano przy pomocy produktów marki Paged, olśniewa stylem i klasą. 150 lat doświadczenia zaowocowało również czerpaniem z wielu wzorców, począwszy od europejskiej estetyki, po elementy pochodzące z kultury japońskiej, skandynawskiej czy włoskiej. W przeciwieństwie do masowej produkcji tutaj najważniejszy jest sam produkt, nie czas, przeznaczony na jego wykonania. Technologia ma bowiem w pierwszej kolejności służyć jakości. Można się o tym przekonać odwiedzając jeden z 250 punktów w Polsce, gdzie odnajdzie się w sklepie meble Paged.

Wszyscy producenci mebli, których propozycje sprzedajemy w naszym sklepie, wytwarzają produkty najwyższej jakości, o czym sam możesz się przekonać, przeglądając widniejące w ofercie kolekcje. Jeżeli jeszcze niczego nie znalazłeś dla siebie, to koniecznie sprawdź meble Vero.