Meble Helvetia Wieruszów

Meble Bota - niepowtarzalny styl i magia wyboru

Kolekcja mebli Bota to niecodzienna oferta marki Helvetia Wieruszów. Uwagę przykuwają nie tylko modernistyczne kształty, ale przede wszystkim zaskakujące możliwości kompletowania. Wszystkie proponowane elementy są dostępne w trzech wersjach wykończeniowych. W zależności od indywidualnych preferencji i dotychczasowego wystroju pomieszczenia, można zdecydować się na meble Bota w kolorze biało-betonowym, biało-dębowym lub w odcieniu antracyt/dąb Ribbec. Kolekcja Bota antracyt/dąb Ribbec to ukłon w stronę klasyki. Proste bryły w naturalnym odcieniu drewna i z grafitowymi dodatkami doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz urządzonych w stylu zarówno minimalistycznym, jak i rustykalnym. Drewno idealnie celuje w ponadczasową klasykę, natomiast ciemne, oryginalne wnęki ciekawie wkomponują się w aranżację bardziej modernistyczną, a nawet industrialną.

Nieprzeciętna funkcjonalność w codziennym użytkowaniu

Oferowane w trzech wersjach kolorystycznych meble Bota, dają możliwość dowolnego łączenia wybranych elementów. Zwiększa to możliwości aranżacyjne i pozwala lepiej dopasować wyposażenie do wnętrza. Poszczególne produkty nadają się do umblowania salonu, pokoju dziennego, młodzieżowego lub jadalni. W kolekcji znajduje się meblościanka i uzupełniające ją szafki, komody, ławy oraz półka. Wszystkie meble są dostępne z opcją oświetlenia LED. Sterowane pilotem, stanowi energooszczędne źródło dodatkowego światła, a przy okazji wprowadza do pomieszczenia bardziej kameralny klimat.

Trwałość i komfort użytkowania

Meble Bota zostały wykonane z trwałych płyt, które gwarantują im nieprzeciętną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Na komfort użytkowania mebli Bota wpływa także ich pojemność oraz nowoczesne systemy domykania. Zarówno zawiasy w szafkach, jak i prowadnice w szufladach skonstruowano z najwyższą starannością. Co więcej, meble są wyposażone w system całkowitego wysuwu szuflad, który ułatwia dostęp do schowanych rzeczy. Dopasowane, ergonomiczne uchwyty stanowią stylowe wykończenie mebli, gwarantując sprawną obsługę zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.