Meble Flames Black Red White

Zobacz Kolekcję
zdjęcie kolekcji

Meble Flames - niebanalny design od wejścia

Wśród bogatej oferty marki Black Red White meble Flames są jedną z ciekawszych opcji. Kolekcja przeznaczona nie tylko do pokoju, ale też do całkowitego umeblowania przedpokoju zachwyca niebanalnym designem. Obok gotowego przedpokoju, na kolekcję składają się szafki, komody, łóżka, ława i szafa. Ich uzupełnieniem są mniejsze elementy, takie jak wieszaki, półka i lustro. Nieskomplikowane bryły zostały połączone z niebanalnymi zdobieniami. Seria odnajdzie się w aranżacjach tak klasycznych, jak i nowoczesnych, w tym nawet futurystycznych. Jej neutralny wydźwięk pozwala na stworzenie wielu aranżacji, bez względu na kolorystykę dodatków.

Kolekcja doskonała do niewielkich pomieszczeń

Ze względu na swoje nietypowe wzornictwo meble Flames doskonale nadają się do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Ich proste, standardowe kształty celują w trendy minimalistyczne, choć nowoczesne zdobienia pasują do stylu modernistycznego. Meble są w całości białe, z wykończeniem na wysoki połysk, więc wspaniale odbijają światło. W ten sposób optycznie powiększają przestrzeń. W bardziej przestronnym pokoju są świetnym dodatkiem do awangardowych, ciemnych ścian. Pomogą uniknąć wrażenia przytłoczenia. Uwagę zwracają również oryginalne fronty. Specyficznie, ryflowane zdobienia są symbolem kolekcji. Uwagę zwraca także ich segmentowa konstrukcja, dzięki której meble Flames wprowadzają do wnętrza poczucie porządku i spójności.

Nowoczesny styl z praktycznymi rozwiązaniami

Fascynujące meble Flames to nie tylko oryginalny design, ale też stuprocentowy komfort na co dzień. Wszystkie elementy są wyposażone w ergonomiczne uchwyty o dopasowanym kolorze. Szafki przeznaczone do przedpokoju mają przygotowane siedzisko, które ułatwia zdejmowania i zakładanie butów. Pozostałe blaty są gładkie, co pozwala stawiać na nich dowolne przedmioty. W witrynach znajdują się elementy z odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego. Zarówno półki witryn, jak i wnęki szafek RTV mogą zostać doposażone w oświetlenie LED. Minimalne nóżki mebli decydują o ich stabilności i ułatwiają ewentualne przestawienie.