• Materac Lateksowy ze zdejmowalnym pokrowcem Premier Biospring 70-90x200 Materasso
 • -10%
 • Do 20 rat 0%
Materac Lateksowy ze zdejmowalnym pokrowcem Premier Biospring 70-90x200 Materasso

Materac Lateksowy ze zdejmowalnym pokrowcem Premier Biospring

1499 zł 1665 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 665 zł
Wybierz kolor:
 • proponowana kombinacja
 • proponowana kombinacja
 • proponowana kombinacja
 • proponowana kombinacja +166zł
 • proponowana kombinacja +498zł
 • proponowana kombinacja +830zł
 • proponowana kombinacja +1165zł
 • proponowana kombinacja +1497zł
 • proponowana kombinacja +1829zł
×

Jak wybrać idealny materac?

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H1 - Miękki

Dla kogo: Idealny dla osób o niskiej masie ciała (często zalecany dla osób ważących poniżej 60 kg) lub dla osób, które preferują bardziej miękkie powierzchnie do spania.

Wspieranie ciała: Mimo że materac jest miękki, zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i innych części ciała. Jest elastyczny i dobrze dopasowuje się do kształtu ciała.

Pozycja snu: Zalecany dla osób śpiących na boku, które potrzebują materaca, który będzie się delikatnie dopasowywać w obszarze bioder i ramion.

Komfort: Miękkość materaca zapewnia uczucie delikatnego otulenia podczas snu.

Przeciwwskazania: Osoby o większej masie ciała czy te, które preferują twardsze powierzchnie do spania, mogą uznać materac H1 za zbyt miękki.

Materiały: Często wykonane z miękkich pianek, takich jak pianka visco, lateks lub inne materiały, które dopasowują się do ciała i zapewniają uczucie komfortu.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H2 - Średnio miękki

Dla kogo: Idealny dla osób o średniej masie ciała (często zalecany dla osób ważących od 60 do 80 kg) lub dla tych, którzy szukają równowagi między miękkością a wsparciem.

Wspieranie ciała: Materac H2 oferuje dobrą równowagę między wsparciem a komfortem. Jest na tyle elastyczny, by dostosowywać się do konturów ciała, ale jednocześnie zapewnia odpowiednie wsparcie kręgosłupa.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących na boku oraz na plecach, które potrzebują lekkiego dopasowania w obszarze bioder, ramion i dolnej części pleców.

Komfort: Średnia twardość materaca zapewnia komfortowy sen bez uczucia zanurzenia się w materacu. Daje uczucie wsparcia przy jednoczesnym zachowaniu pewnej miękkości.

Przeciwwskazania: Osoby o bardzo niskiej masie ciała mogą uznać go za nieco zbyt twardy, podczas gdy osoby o dużym ciężarze ciała mogą potrzebować materaca o większej twardości.

Materiały: Często wykonane z kombinacji pianek, takich jak pianka memory, lateks lub pianki wysokoelastyczne. Materiały te współpracują ze sobą, by zapewnić zarówno wsparcie, jak i komfort.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H3 - Średnio twardy

Dla kogo: Idealny dla osób o większej masie ciała (często zalecany dla osób ważących od 80 do 100 kg) lub dla tych, którzy preferują pewne wsparcie z zachowaniem komfortu.

Wspieranie ciała: Materac H3 dostarcza solidnego wsparcia dla kręgosłupa, minimalizując ryzyko zapadnięcia się w środkowe partie materaca. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas snu.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących na plecach i na boku, które potrzebują stabilnego wsparcia, ale również pewnego dopasowania w obszarach punktowych nacisku, takich jak biodra i ramiona.

Komfort: Oferuje równowagę między twardością a komfortem, dzięki czemu sen jest spokojny, a jednocześnie ciało jest dobrze podparte.

Przeciwwskazania: Osoby o niskiej masie ciała mogą uznać go za zbyt twardy, podczas gdy osoby o bardzo dużym ciężarze ciała mogą potrzebować jeszcze twardszego materaca.

Materiały: Często składają się z mocniejszych pianek, takich jak pianka wysokoelastyczna lub lateks, które zapewniają odpowiednie wsparcie. Mogą również zawierać warstwy sprężyn, które dodatkowo wzmacniają strukturę materaca i zapewniają lepszą wentylację.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H4 - Twardy

Dla kogo: Idealny dla osób o znacznej masie ciała (często zalecany dla osób ważących powyżej 100 kg) lub dla tych, którzy preferują mocne i stabilne wsparcie podczas snu.

Wspieranie ciała: Materac H4 zapewnia doskonałe wsparcie, minimalizując ryzyko zapadania się. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy kręgosłupa, chroniąc przed bólami pleców i dyskomfortem.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących głównie na plecach lub na brzuchu, które potrzebują mocnego wsparcia w obszarze lędźwiowym i klatki piersiowej.

Komfort: Mimo swojej twardości, dobrze zaprojektowany materac H4 może oferować komfort dzięki odpowiedniej konstrukcji warstw i materiałom, które pomagają w rozkładaniu nacisku.

Przeciwwskazania: Osoby o niskiej i średniej masie ciała, a także te, które preferują miększe powierzchnie do spania, mogą uznać materac H4 za zbyt twardy.

Materiały: Zwykle wykonane z twardych i wytrzymałych materiałów, takich jak gęste pianki wysokoelastyczne, lateks czy sprężyny kieszeniowe o wysokiej gęstości. W wielu przypadkach konstrukcja takiego materaca łączy kilka warstw, aby zapewnić maksymalne wsparcie i trwałość.

Zdjęcie materaca

Zalety

Wentylacja: Materace sprężynowe oferują lepszą wentylację, dzięki czemu są chłodniejsze dla osób, które mają tendencję do przegrzewania się..

Wsparcie: Dobrej jakości materace sprężynowe oferują solidne wsparcie, co jest ważne dla osób z problemami z kręgosłupem.

Trwałość: Odpowiednio konserwowane materace sprężynowe mogą być bardzo trwałe.

Wady

Przenoszenie ruchu: Materace sprężynowe mogą nie być tak dobre w absorbowaniu ruchu jak materace piankowe.

Potencjalne punkty napięcia: Jeśli sprężyny nie są dobrze rozłożone lub materac jest niskiej jakości, może to prowadzić do punktów napięcia na ciele.

Zdjęcie materaca

Zalety

Dopasowanie do ciała: Piankowe materace, zwłaszcza te wykonane z pianki memory, dobrze dopasowują się do kształtu ciała, co może pomóc w rozłożeniu nacisku i zminimalizowaniu punktów napięcia.

Redukcja przenoszenia ruchu: Piankowe materace zazwyczaj lepiej absorbują ruch, co oznacza, że jeśli śpisz z partnerem, ruchy jednej osoby nie będą tak bardzo odczuwalne dla drugiej osoby.

Hipoalergiczne: Pianki są mniej podatne na rozwój alergenów, takich jak roztocza kurzu.

Wady

Ciepło: Piankowe materace mogą gromadzić ciepło, co może być problematyczne dla osób, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy.

Zapach: Nowe materace piankowe mogą wydzielać specyficzny zapach, który zwykle znika po kilku dniach lub tygodniach.

Wybrana kombinacja:
Wybrane atrybuty:
Typ
Wymiar

1499 zł 1665 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 665 zł

Rata 0% już od 74.95 zł (20 rat) Sprawdź kalkulacje

Tania rata już od 36.97 zł (60 rat) Sprawdź kalkulacje

Kup teraz, zapłać za 30 dni

PayPo Logo

Transport

Standard 49 zł

Wysyłka

Standard 1-2tyg

Dostępne wniesienie

od 99 zł

Szczegóły produktu

Wysokość:

21 cm

Długość:

200 cm

Gwarancja producenta:

5 lat

Wymiar materaca:

70 x 200
80 x 200
90 x 200
100 x 200
120 x 200
140 x 200
160 x 200
180 x 200
200 x 200

Opis produktu

Chcesz, aby Twój sen był jeszcze bardziej komfortowy i zdrowy? Materac Premier Biospring to doskonałe połączenie naturalnego lateksu z praktycznym, zdejmowalnym pokrowcem. Lateksowy rdzeń gwarantuje elastyczność i idealne dopasowanie do ciała, jednocześnie zachowując naturalne właściwości antyalergiczne. Zdejmowalny pokrowiec to komfort w utrzymaniu czystości i świeżości materaca przez cały rok. Wybierając Premier Biospring, inwestujesz w jakość, trwałość oraz zdrowy, komfortowy sen. Zadbaj o swoje samopoczucie nawet podczas snu!

Opinie

Komentarze (0)
Komentarze (0)

Powiązane produkty: