• Do 20 rat 0%

Materac Piankowy z Pianą Termoelastyczną i zdejmowalnym pokrowcem Sultan termopur

1985 zł
Wybierz kolor:
  • proponowana kombinacja
  • proponowana kombinacja
  • proponowana kombinacja
  • proponowana kombinacja +222zł
  • proponowana kombinacja +664zł
  • proponowana kombinacja +1103zł
  • proponowana kombinacja +1544zł
  • proponowana kombinacja +1986zł
  • proponowana kombinacja +2427zł
×

Jak wybrać idealny materac?

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H1 - Miękki

Dla kogo: Idealny dla osób o niskiej masie ciała (często zalecany dla osób ważących poniżej 60 kg) lub dla osób, które preferują bardziej miękkie powierzchnie do spania.

Wspieranie ciała: Mimo że materac jest miękki, zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i innych części ciała. Jest elastyczny i dobrze dopasowuje się do kształtu ciała.

Pozycja snu: Zalecany dla osób śpiących na boku, które potrzebują materaca, który będzie się delikatnie dopasowywać w obszarze bioder i ramion.

Komfort: Miękkość materaca zapewnia uczucie delikatnego otulenia podczas snu.

Przeciwwskazania: Osoby o większej masie ciała czy te, które preferują twardsze powierzchnie do spania, mogą uznać materac H1 za zbyt miękki.

Materiały: Często wykonane z miękkich pianek, takich jak pianka visco, lateks lub inne materiały, które dopasowują się do ciała i zapewniają uczucie komfortu.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H2 - Średnio miękki

Dla kogo: Idealny dla osób o średniej masie ciała (często zalecany dla osób ważących od 60 do 80 kg) lub dla tych, którzy szukają równowagi między miękkością a wsparciem.

Wspieranie ciała: Materac H2 oferuje dobrą równowagę między wsparciem a komfortem. Jest na tyle elastyczny, by dostosowywać się do konturów ciała, ale jednocześnie zapewnia odpowiednie wsparcie kręgosłupa.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących na boku oraz na plecach, które potrzebują lekkiego dopasowania w obszarze bioder, ramion i dolnej części pleców.

Komfort: Średnia twardość materaca zapewnia komfortowy sen bez uczucia zanurzenia się w materacu. Daje uczucie wsparcia przy jednoczesnym zachowaniu pewnej miękkości.

Przeciwwskazania: Osoby o bardzo niskiej masie ciała mogą uznać go za nieco zbyt twardy, podczas gdy osoby o dużym ciężarze ciała mogą potrzebować materaca o większej twardości.

Materiały: Często wykonane z kombinacji pianek, takich jak pianka memory, lateks lub pianki wysokoelastyczne. Materiały te współpracują ze sobą, by zapewnić zarówno wsparcie, jak i komfort.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H3 - Średnio twardy

Dla kogo: Idealny dla osób o większej masie ciała (często zalecany dla osób ważących od 80 do 100 kg) lub dla tych, którzy preferują pewne wsparcie z zachowaniem komfortu.

Wspieranie ciała: Materac H3 dostarcza solidnego wsparcia dla kręgosłupa, minimalizując ryzyko zapadnięcia się w środkowe partie materaca. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas snu.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących na plecach i na boku, które potrzebują stabilnego wsparcia, ale również pewnego dopasowania w obszarach punktowych nacisku, takich jak biodra i ramiona.

Komfort: Oferuje równowagę między twardością a komfortem, dzięki czemu sen jest spokojny, a jednocześnie ciało jest dobrze podparte.

Przeciwwskazania: Osoby o niskiej masie ciała mogą uznać go za zbyt twardy, podczas gdy osoby o bardzo dużym ciężarze ciała mogą potrzebować jeszcze twardszego materaca.

Materiały: Często składają się z mocniejszych pianek, takich jak pianka wysokoelastyczna lub lateks, które zapewniają odpowiednie wsparcie. Mogą również zawierać warstwy sprężyn, które dodatkowo wzmacniają strukturę materaca i zapewniają lepszą wentylację.

Zdjęcie materaca

Poziom twardości: H4 - Twardy

Dla kogo: Idealny dla osób o znacznej masie ciała (często zalecany dla osób ważących powyżej 100 kg) lub dla tych, którzy preferują mocne i stabilne wsparcie podczas snu.

Wspieranie ciała: Materac H4 zapewnia doskonałe wsparcie, minimalizując ryzyko zapadania się. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy kręgosłupa, chroniąc przed bólami pleców i dyskomfortem.

Pozycja snu: Doskonały dla osób śpiących głównie na plecach lub na brzuchu, które potrzebują mocnego wsparcia w obszarze lędźwiowym i klatki piersiowej.

Komfort: Mimo swojej twardości, dobrze zaprojektowany materac H4 może oferować komfort dzięki odpowiedniej konstrukcji warstw i materiałom, które pomagają w rozkładaniu nacisku.

Przeciwwskazania: Osoby o niskiej i średniej masie ciała, a także te, które preferują miększe powierzchnie do spania, mogą uznać materac H4 za zbyt twardy.

Materiały: Zwykle wykonane z twardych i wytrzymałych materiałów, takich jak gęste pianki wysokoelastyczne, lateks czy sprężyny kieszeniowe o wysokiej gęstości. W wielu przypadkach konstrukcja takiego materaca łączy kilka warstw, aby zapewnić maksymalne wsparcie i trwałość.

Zdjęcie materaca

Zalety

Wentylacja: Materace sprężynowe oferują lepszą wentylację, dzięki czemu są chłodniejsze dla osób, które mają tendencję do przegrzewania się..

Wsparcie: Dobrej jakości materace sprężynowe oferują solidne wsparcie, co jest ważne dla osób z problemami z kręgosłupem.

Trwałość: Odpowiednio konserwowane materace sprężynowe mogą być bardzo trwałe.

Wady

Przenoszenie ruchu: Materace sprężynowe mogą nie być tak dobre w absorbowaniu ruchu jak materace piankowe.

Potencjalne punkty napięcia: Jeśli sprężyny nie są dobrze rozłożone lub materac jest niskiej jakości, może to prowadzić do punktów napięcia na ciele.

Zdjęcie materaca

Zalety

Dopasowanie do ciała: Piankowe materace, zwłaszcza te wykonane z pianki memory, dobrze dopasowują się do kształtu ciała, co może pomóc w rozłożeniu nacisku i zminimalizowaniu punktów napięcia.

Redukcja przenoszenia ruchu: Piankowe materace zazwyczaj lepiej absorbują ruch, co oznacza, że jeśli śpisz z partnerem, ruchy jednej osoby nie będą tak bardzo odczuwalne dla drugiej osoby.

Hipoalergiczne: Pianki są mniej podatne na rozwój alergenów, takich jak roztocza kurzu.

Wady

Ciepło: Piankowe materace mogą gromadzić ciepło, co może być problematyczne dla osób, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy.

Zapach: Nowe materace piankowe mogą wydzielać specyficzny zapach, który zwykle znika po kilku dniach lub tygodniach.

Wybrana kombinacja:
Wybrane atrybuty:
Typ
Wymiar

1985 zł

Rata 0% już od 99.25 zł (20 rat) Sprawdź kalkulacje

Tania rata już od 48.96 zł (60 rat) Sprawdź kalkulacje

Kup teraz, zapłać za 30 dni

PayPo Logo

Transport

Gratis

Wysyłka

Standard 1-2tyg

Dostępne wniesienie

od 99 zł

Szczegóły produktu

Wysokość:

27 cm

Długość:

200 cm

Wypełnienie materaca:

Pianka termoelastyczna

Gwarancja producenta:

5 lat

Wymiar materaca:

70 x 200
80 x 200
90 x 200
100 x 200
120 x 200
140 x 200
160 x 200
180 x 200
200 x 200

Opis produktu

Czy marzysz o nieskazitelnej jakości snu i łatwej pielęgnacji materaca? Materac Sultan termopur to połączenie doskonałej pianki termoelastycznej z praktycznością zdejmowalnego pokrowca. Pianka inteligentnie dostosowuje się do ciepła i kształtu Twojego ciała, zapewniając idealne wsparcie. Zdejmowalny pokrowiec ułatwia utrzymanie materaca w czystości, zapewniając świeżość przez długi czas. Wybierając Sultan termopur, inwestujesz w komfortowy sen i łatwość pielęgnacji. Doświadcz różnicy w jakości wypoczynku z Sultan termopur

Opinie

Komentarze (0)
Komentarze (0)

Powiązane produkty: