Elpasso

Zobacz Kolekcję
zdjęcie kolekcji

Meble Elpasso - nowoczesność ze smakiem

Kolekcja Elpasso to modernistyczna propozycja marki Black Red White, która daje wiele możliwości wykorzystania. Linia obejmuje 18 różnych elementów, które można ze sobą łączyć w spójną całość. Dzięki temu meble Elpasso dadzą się wkomponować w aranżację salonu, pokoju dziennego, ale też sypialni albo pokoju młodzieżowego. Zwarte bryły z lekko zaokrąglonymi kantami tworzą serię, w skład której wchodzą szafki, komody i witryny pasujące do dowolnego pokoju. Linia obejmuje także łóżko, szafę i dopasowaną półkę. Poza standardowymi, stojącymi meblami, w kolekcji Elpasso znajdziemy również witrynę wiszącą. Taki zabieg sprawia, że pełne umeblowanie nabiera lżejszego charakteru i jest lepiej dostosowane do metrażu pomieszczenia.

Funkcjonalna skromność zawsze na topie

Nowoczesne meble Elpasso reprezentują minimalistyczny modernizm, co czyni je niezwykle uniwersalną kolekcją. Powściągliwe wzornictwo można dowolnie łączyć z innymi elementami wyposażenia. Łagodność form i skromność zdobień, a także jasność drewna w odcieniu dębu san remo sprawiają, że kolekcja estetycznie rozjaśni wnętrze, wprowadzając do niego ład i harmonię. Dzięki temu cała seria nadaje się zarówno do niewielkich i słabo oświetlonych pomieszczeń, jak i do dużych i przestronnych pokojów. Atrakcyjnie zaprezentuje się w otoczeniu tak jasnych, jak i ciemnych ścian. Można łączyć ją z elementami utrzymanymi w stylu klasycznym, choć ciekawie odnajdzie się w odważniejszych zestawieniach z futuryzmem i geometrią w roli głównej. Cechą wyróżniającą meble Elpasso są designerskie uchwyty, które jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Subtelnie ukryte w drzwiczkach i szufladach, wyróżniają się nieprzeciętną ergonomią.

Praktyczne rozwiązania dla wymagających Klientów

Nie tylko funkcjonalne uchwyty zasługują na uwagę w meblach Elpasso. Należy wspomnieć także o niezwykłej solidności wszystkich elementów kolekcji. Korpusy i fronty mebli zostały wykonane z trwałych płyt wiórowych i MDF, a wykończenie folią finish dodatkowo nadało im eleganckiego charakteru. Gładkie powierzchnie prezentują się gustownie, a do tego są łatwe w pielęgnacji. W szafkach Elpasso znajdują się bezawaryjne zawiasy, a szuflady są wyposażone w niezawodne prowadnice rolkowe. Przeszklenia frontów i szklane półki wykonano z odpornego na pęknięcia szkła hartowanego. Jako opcję dodatkową można wybrać oświetlenie LED, które stanie się subtelną dekorację kolekcji.