Arosa

Zobacz Kolekcję
zdjęcie kolekcji

Kolekcja mebli Arosa zdecydowanie wyróżnia się na tyle innych pozycji oferowanych przez markę Black Red White. Zaskakujące formy i niecodzienna kolorystyka łączą się z dopracowanymi, oryginalnymi dodatkami. Każdy z tych elementów podbija serca Klientów trwałością i solidnością wykonania. Wśród produktów z tej linii dostępne są meble Arosa stworzone myślą o wyposażeniu salonu oraz jadalni. Znajdziesz tu witryny, szafy, szafki, stoły i ławy. Nie brakuje też mniejszych elementów wyposażenia, takich jak dopasowane do nich krzesła i półki. Mimo nieskomplikowanych brył seria wyróżnia się nietypowymi rozwiązaniami. Jednym z zaskoczeń jest stolik kawowy, w którym kółka zamontowano tylko z jednej strony. Dodaje mu to stabilności, ale ułatwia jego przesuwanie.

Nietuzinkowa kolorystyka pasująca do wielu aranżacji

Choć meble Arosa BRW są utrzymane w odcieniu drewna dębowego, to jednak naturalna kolorystyka została połączona z klasyczną czernią wykończeń, obić i dodatków szklanych. Czarne dodatki dodają powagi i sprawiają, że cała kolekcja prezentuje się bardziej wytwornie. Drewno zachwyca natomiast unikatowością. Zawdzięcza to naturalnym słojom, przebarwieniom i sękom. Takie zestawienie daje zaskakujący efekt wizualny, które doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Dualizm barwny pozwala tworzyć ciekawe kompozycje mebli Arosa z innymi elementami wystroju. Będą pasowały do wnętrza z jasnymi ścianami, np. beżowymi, ale odnajdą się też w ciemniejszych pomieszczeniach.

Nieprzeciętna solidność i wysoka jakość wykonania

Modernistyczne meble Arosa BRW zostały wyprodukowane z elementów drewnianych oraz wykonanych z wysokogatunkowego forniru. Klasyczne bryły z grubymi, solidnymi bokami gwarantują stabilność. Dłuższe boki pełnią funkcję swoistych nóżek, dzięki którym każda komoda stoi bez ryzyka chybotania. Praktyczne uchwyty do szafek i szuflad są interesująco wyprofilowane, a przez to bardziej ergonomiczne. Wybrane meble są wyposażone w energooszczędne żarówki LED. Stonowane światło nie tylko ułatwia korzystanie z szafek, ale też wnosi do pomieszczenia kameralną, przyjemną atmosferę. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest też system cichego domykania. Precyzyjnie dobrane zawiasy o każdej porze pozwalają dogodnie otwierać i zamykać dowolne części kompletu, bez ryzyka trzaśnięcia i uszkodzenia frontu.