BeFame

BeFame, czyli Beskidzkie Fabryki Mebli z główną siedzibą w Bielsku-Białej, to firma z ponad 40-letnią tradycją. Produkcja mebli odbywa się na 40 tys m2 powierzchni, które umiejscowione są na terenie byłych fabryk maszyn włókienniczych, będących wizytówką regionu. Od blisko ćwierćwiecza firma skupiła swój potencjał na tworzeniu tapicerowanych foteli, sof, łóżek oraz narożników BeFame. Jako sklep internetowy z meblami mamy przyjemność przedstawić je w naszej ofercie. 

Niezawodne i wysokiej jakości meble BeFame

BeFame Meble, to stosunkowo nowa marka na rynku, która założona została w 2018 roku. Jej flagowym produktem są sofy BeFame, które zyskały uznanie użytkowników na terenie całego kraju. Firma łączy to co najlepsze - tradycyjne umiejętności, nowoczesne trendy w designie, innowacyjność oraz komfort użytkowania wśród zadowolonych klientów. Projektanci starają się odpowiadać na potrzeby rynku, wynikiem czego są klasyczne i nowoczesne meble BeFame.

Wymagających klientów z pewnością zainteresują dostępne w naszej ofercie sofy rozkładane oraz narożniki z funkcją spania